Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg eljön a világvége....

Tényleg eljön a világvége. Nem hiszek benne de akkor miért félek tőle?

Figyelt kérdés
Ahogy irtam is. Nem hiszek benne. Legalábbis hogy valaki pontosan meg tudja ezt jósolni. De most valahogy több jel is muatkozott. Például a kutyám nagyon furcsán viselkedik. Pár napja este nehezen alszik el. Félek hogy ez egy jel lenne. Szerintetek? Ti hisztek az ilyesmibe?

2016. júl. 28. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is nehezen alszok el, és a kutyám ma füvet evett.

Ez egyértelmű, nincs kérdés

2016. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mai generáció már legalább 2 világvégét túl élt amit nyakra-főre jósoltak a tudósok, szóval egyenlőre felesleges rajta betojnod. A kutyád viselkedését akármi okozhatja. Az igazi világvége esetleg akkor lesz, ha az emberiség így folytatja:fakitermelés, környezet szennyezés, állatirtás stb.
2016. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Mondjuk azt nem értem hogy minek kell terlyeszteni egyentalán. Mert igen. Azt csak a hülye hiszi el hogy valaki napra pontosan megjósolja a világvégét. De valami azért van benne. Ezekkel a "menekültekkel" meg ilyesmi.
2016. júl. 28. 23:46
 4/4 anonim ***** válasza:
1#-es igen, mert az hogy nehezen alszol az semmiképpen sem köthető ahhoz hogy rohadt meleg van egész nap és este is nyáron, nem, tuti azért nem tudsz aludni mert világvége közeledik... és az én kutyám is szokott füvet enni, annak ellenére hogy rendszeresen etetjük.
2016. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!