Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Egy Horror...

Valaki segítene? Egy Horror filmet keresek.

Figyelt kérdés

A címére nem emlékszem,és már nagyon régen láttam, ráadásul nem is végig..

A történet röviden (az alapján amennyit látta m belőle) annyi hogy van egy kisgyerek (olyan 7-8 éves lehet) és feltehetőleg pszichopata, a film elején állatokat kínoz (kutyákat,patkányokat,macskákat kibelezi őket meg ilyenek) sőt ahogy halad a film még az erdőben az egyik osztálytársát is agyon veri egy bottal..

Aztán ugrik egyet a film és már is halloween napja van a gyereket megbünteti az anyukája (arra már nem emlékszem hogy miért) a büntetése az volt hogy nem mehet el csokit gyűjteni..A szobájában kuksol,aztán egyszer csak hirtelen nagyon ideges lesz lemegy a konyhába és ki vesz egy konyha kést a fiókból és a nővérének a barátját halálra szúrja egy ilyen maszkban (fehér színű) aztán a nővérét és végül az apukáját is megöli elvágja a torkukat..A film megint ugrik egy nagyot ekkor már egy autópályán vagyunk és egy kamionost mutatnak aki éppen szünetet tart,hirtelen megjelenik a kis gyerek (aki időközben már felnőtt férfi lett) szintén maszkban az arcát eltakarva Betöri a kamionnak a szélvédőjét és levágja a pasinak a fejét..

Pár év elteltével egy kórházban vagyunk ahol egy anyuka és lánya balesetet szenvedtek..(Este van szakad az eső) A lány ki megy a szobájából, meg akarja nézni anyukáját aki súlyosabb sérüléseket szenvedett,de egy nővér rá szól hogy mennyen és feküdjön vissza..Közben a nővért elhívják és mikor vissza jön már alig él, a földön kúszva próbál segítséget kérni a lánytól..Aki sokkot kap,hirtelen megjelenik ez a maszkos férfi mögötte

és elkezdi üldözni a csajt (persze semmit sem kapkod el csak szép lassan követi) a lány a lépcsőn próbál lefutni ki az udvarra, ahol sikerül elbújni a biztonsági őr szobájában az asztal alatt, a gyilkos megtalálja és próbál betörni a szobába a végén egy láncfűrésszel sikerül is neki, és mikor a csaj felé közelít a lány felébred..Tehát csak álmodta az egészet,ám ez valóban megtörtént velük, mivel a lány tele van hegekkel meg az anyjának is a fél arca össze van varrva...

Sajnos csak eddig jutottam a filmben..nekem nagyon tetszik és szívesen végig is nézném de a címére már nem emlékszem..

Valaki esetleg nem tudna segíteni?? Amúgy elnézést ha néhol pontatlanul fogalmaztam,de már nagyon régen láttam + telórol írtam és siettem..

Előre is köszönöm..


2016. júl. 29. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Halloween – A rémület éjszakája
2016. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!