Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz hogy a Zrinyi sznob...

Igaz hogy a Zrinyi sznob suli? 14/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most fogom kezdeni a nyolcadik osztályt és arra gondoltam hogy a ZIG-et jelölném meg az 1. vagy 2. helyen. jelenleg az Eötvösbe járok de semmiképp sem szeretnék itt maradni. Aki a Zrinyibe jár/járt az mesélne az iskoláról, mert vegyesen hallani róla jót és rosszat. Igaz hogy sok a sznob? Milyenek a tanárok illetve kemény iskola? A nyelvoktatás erős? Van röplabda vagy egyéb sportra lehetőség ott?

2016. júl. 29. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz. Én, ha elölről kezdeném, akkor VPG, vagy Eötvős. Jó iskola az Eötvös. Nyelvoktatás is kifogástalan.
2016. júl. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mesélnél, hogy mik a problémáid az iskolával?
2016. júl. 31. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Oda tényleg sznobok járnak.Akik úgy viselkednek mintha milliomosok lennének közben....Nagyképüek nagyon.Szerintem.De persze vannak kivételek csak ott többen ilyenek mint normális egóval rendelkezők.
2016. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NLMNE válasza:
Szia! Én idén kezdem az első évem a Zrínyiben, de a nyíltnap és a leendő osztálytársak alapján egyáltalán nem sznob hely. Pont, hogy egyszerübb emberek járnak ide, persze, mint mindenhol így itt is vannak sznobok, de a sulit nem nevezném sznob helynek. Sokkal inkább a Leövey az, na az tényleg sznob suli. A Zrínyi egy erős közepes suli, a nyelvoktatása is, úgyhogy, ha 4-es, 5-ös vagy akkor tökéletes neked. Röplabda és rengeteg sport is van.
2016. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, a röplabda meg ez meg az hogy ön ide? :D Hát persze ezt mondam amúgyén is hogy tök egyszerű emberek járnak oda, és mégis milliomosnak érzik magukat.:)És ezt hidd el nekem isnerek onnan embereket.Nyiltnap....nyiltnap...Nyiltnapra tudod készülnek a suliban is.
2016. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaaaj bocsi a sok helyesírási hibáért, telefon miatt van.
2016. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Ha még érdekelne a sulival kapcsolatban bármi, írj privátot, 5.évemet töltöm a suliban, van bőven tapasztalatom róla! :)
2017. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!