Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi a neve a konzervdoboz tetején elhelyezkedő "fülnek", ami hirtelen, agresszív megrántással szabaddá teszi a fent említett doboz tetejét, ezzel bepillantást nyerve a csomag tartalmába? (tessék GYK, itt a kérdőjeletek. )

Csak mert ezzel fogják megkérni a kezem, és jó lenne tudni a nevét.

Keress kérdéseket hasonló témákban: konzerv, szeretemamacskákat, macskakaja, macska, házasság

2016. júl. 30. 05:06  Privát üzenet  

A válaszok
Tartalomfeltárókallantyú.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. júl. 30. 07:21 Privát üzenet
Esetedben jegygyűrűnek hívják :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. júl. 30. 08:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen zeneválogatásokat ismertek amitől eldobja az ember az agyát?
Hitler agresszív volt?
Mi áll a részeg viselkedés hátterében?
Milyen fémből van a konzervdoboz?
Teljesen kifordultam önmagamból. Rengeteget fogytam, rengeteget stresszelek, agresszív, pesszimista lettem, folyton sírok. Mit tehetek? Hogyan juthatnék túl ezen?
Éghető a konzervdoboz?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!