Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mad Max pc játék eredeti,...

Mad Max pc játék eredeti, sikerült feltelepiteni steamon keresztül de a játékban észrevettem hogy sötétt tályakon vannak feketés -zöldes piszelek, foltok hogy igy fogalamazak ez mért lehet?

Figyelt kérdés

Ha sivatagban vagyok vagyvillágosabb helyszinen akkor mem jellenek meg ezzek a fekete - zöldes mintázatók csak a sözétebb helyeken , de ez mittől lehet ?

A konfigom nincs meg hozzá de èttől függetlenül ha játszom nem akad a játék nem fagyle le , de amugy a komfigom q8300 , 8giga ram , r7 260x 2gigás videokártya , a játék első generácios i5 procit kér még a videokártyámtól jobbat ami r9 szériás , de talán a kártyám miatt lehetnek ezzek a pixelesedési hibák ? Vagy felbóntást kisebbre álicsam , kontrasz beállitásokal tesztejem , vagy mien beállitást próbajak meg ami jó grafikai megjelenitést adhat ?


2016. júl. 30. 15:38
 1/1 vatafak ***** válasza:
Sztem jobb lenne vmi helyesírás tanfolyamon elütnöd az idődet...atyaég. Amúgy simán lehet a jelenség attól h a konfigod éppen csak bírja vinni a játékot. Esetleg vga driver frissítést/újratelepítést meg kéne próbálni
2016. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!