Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Messenger üzenet - "látta",...

Messenger üzenet - "látta", "nem látta" rövid időn belül változik úgy, hogy a címzett fent sincs a messengeren, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, több hete küldtem egy messenger üzenetet egy ismerősömnek, aki nem nézte meg azt, ma egyszercsak észrevettem, hogy azt jelzi a messenger, hogy látta. Ezt akkor is jelezte, ha csak az oldalsávon kattintottam a nevére, és megjelent az üzenet ablak és akkor is, ha az összes üzenetnél néztem, sőt a kis nyilacsska is pipára váltott. majd úgy egy óra múlva "visszarendeződött" minden és újra a kis nyilacska jelent meg, és már a látta sem volt az üzenet alján. Mindezt úgy, hogy több, mint egy napja nem volt fent, amit a rendszer a neve mellett jelez - tehát abban az időintervallumban sem, amikor a változást láttam, így nem lehet az, hogy elolvasta, majd olvasatlannak jelölte. (ugyanez a változás a telefonon nem volt látható, tehát ott ez idő alatt is olvasatlannak látszott, mikor a szgépen a "látta" megjelent.) Mi történhetett, mi lehet ennek az oka???


A másik, kevésbé fontos kérdés, miért lehet az, hogy ha megjelenik a látta, akkor nem a valós időt mutatja a messenger, hanem azt a dátumot, amikor az üzenetet küldtem? Nagyon köszönöm a válaszokat!!! V.



#messenger üzenet látta #látta - változik
2016. júl. 30. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű a hiba oka: tele van buggal a messenger..


globálisan elégedetlenek vele az emberek, eltünteti a chatfejeket, nem csatlakozik az internethez, nem küldi el az üzeneteket, vagy éppenséggel amit te is írtál, hogy rosszul jelzi ki a "látta" időpontját..


folyamatosan újításokkal tömik az appot, hetente több frissítés is jön rá.. csak az a gond, hogy minél több újítást tesznek bele, sajnos annál több bug is jelenik meg..

amiket már kevésbé szeretnek javítani a fejlesztők...


nekem hónapok óta eltünteni a chatfejet.. és pár hete a látta időpontot rosszul jelzi ki..


tehát nem igazán tudunk vele mit csinálni

várunk, hogy a fejlesztők egyszer helyrehozzák :\

2016. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!