Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan BPi esti suli, ahol...

Olyan BPi esti suli, ahol pénzért jobb jegyet adnak?

Figyelt kérdés
A matek nagyon nem megy, azért még fizetnék is h akár egy 3 mast kapjak az érettségin, valamint 11 be is...???

2016. júl. 30. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Vagy talán pénzért fizethetnél egy matektanárnak, hogy tanítson meg, hogy már a tanár képtelen rá. Meg gondolom te sem nagyon vettél kezedbe még matekkönyvet.
2016. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

de...vettem sanos, söt a matekoázis online tanárnak is kifizettem már 30x ezret, megnézhetem a videokat bármennyiszer, nem segit, egyszerüen nem megy,2 honapja minden nap gyakorlom és még igy se.... és a jövöm szempontjábol teljesen felesleges is erre pazarolnom az idöm, mikozben 40 orában dolgozok és felnöttként akarok érettségit szerezni...anno is a matek miatt (is) hagytam abba..:((

Szoval pls a kérdésre válaszoljatok.

2016. júl. 30. 22:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik bukott osztálytársamnak 19 éves korában vették észre, hogy diszkalkuliás. 3x bukott. Nem kellett miatta érettségiznie matekból, mert szerzett rá papírt. Nyilván előtte is az volt, de 3x kellett buknia, hogy észrevegyék.


[link]


Kérdező, ha ez igaz, te tuti diszkalkuliás vagy. Az írásodból azt veszem ki, hogy te egy rendes, bizonyos mértékig szorgalmas ember vagy, aki akarna tanulni, de a napnál is világosabb, hogy ez nem fog menni a matekkal. Minél előbb látogass meg egy szakembert, aki vizsgáljon utána ennek. Hogy mennyit kell fizetni ehhez, azt nem tudom. De egyet tudok. Pénzért legálisan senki sem adhat jobb jegyet. Ez érettségi. Biztos, hogy ez nem fog menni. Nagyon sajnálom, hogy ilyen választ kell, hogy adjak, de én nem egy pesszimista vészmadár vagyok, hanem csak a tényeket közlöm. Sőt, itt így látatlanba, sem ide ki, sem privátba nem fog írni neked senki olyan helyet, ahol te fizetségért jobb jegyet kapsz, mivel ez kőkeményen illegális. Ha netalántán mégis van, itt biztos nem fognak neked ilyen helyet ajánlani.

2016. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!