Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne gyotorjon...

Mit tegyek hogy ne gyotorjon a multam?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok,a tobbi kortarsamhoz kepest remgeteget szenvedtem.. ?

Hogy tehetnem tul magam a sok banaton??



2016. júl. 30. 22:36
 1/7 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2016. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írd ki , énekeld meg játszd el művészi terápiában . Több bizalmi embernek meséld el .
2016. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fiu

Maradjunk anyibban hogy az egyik legnagyobb traumam az volt mikor a baratnom gyereket szult es meg mindig nem tudtam felfogni..

2016. júl. 30. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Tehát apuka vagy. Hát akkor minél előbb fogd fel, mert azt a gyereket valakinek fel kel nevelnie, és te vagy az apja. Mutass neki jó példát, legyél jó hozzá, ösztönözd, hogy ő jobb helyre kerüljön menjen főiskolára, és hogy lehetőleg majd a barátnője ne szüljön neki gyereket 16 éves korában.


Ha meg nem tőled van a gyerek, akkor egyszerűen csak megcsalt. Sokszor megesik, csak a barátnőd meg is akarta tartani azt a gyereket.


Tegyél érte, hogy ne kelljen szenvedned. Persze jó értelemben.

2016. júl. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg eroszakoltak...es nem mert szolni rola.

Es mellete voltam vegig, de miota tul vagyunk a dolgon teljesen kifordlt magabol.. Megertem hogy nehez ezt feldolgozni.. De nekem azt hogy a segitsegemert es a szeretetemert mindenki elfordult mellolem

2016. júl. 31. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem mert róla szólni, hogy megerőszakolták? Hidd el, hogy mert volna! Vagy te erőszakoltad meg, vagy hazudik, és nem erőszakolta meg senki!


Ha tényleg segíteni akarsz neki, akkor ilyen esetben nem megnyugtatni kell, hanem erőt adni neki! Erőt adni ahhoz, hogy el merje mondani, amit tettek vele! Megerőszakolták! És te magadat sajnáltatod? Majd az fog rajta segíteni, hogyha a tettes rács mögé kerül! Te egy gyáva pipogya alka vagy! Minden normális fiú/férfi azon törné magát, hogy a barátnőjét megerőszakoló illetőket rács mögé juttassa! De te nem, te a történtek után szarsz rá, és csak magaddal törődsz, minta téged kéne kitüntetni azért, mert nem csinálsz semmit. Fogalma sincs miket mondasz neki, de valószínű nincs is ÉRTELMŰK! Félsz, be vagy szarva, mert TE is benne vagy a dologban!! Ha meg nem, akkor mi a francnak nem állsz mellette? Be kéne védened, igazt adnod neki, és erőt ahhoz, hogy elkapjátok a tetteseket! Vagy legalább erőt ahhoz, hogy merjen beszélni róla másoknak! Nem tudom kérdező, hogy téged miféle bántalmak értek életedben, de NEM voltak jogosak, amennyiben te nem tettél előtte semmi rosszat. Sok embert bántanak ok nélkül, ha úgy érzed, hogy volt néhány szemét ember aki bántott, akkor azoknak kell visszaadnod mindent! MINDEN az ő hibájuk! Vagy te, vagy egy ugyanolyan szemétláda volt az, aki megerőszakolta a barátnőd! Ha te voltál, és idővel kiderül, akkor megkapod az 5 év börtönt, és ott pedig kicsinálnak majd! Ha meg nem te tetted, akkor a tetteseket keresd fel, és intézd el, hogy többet ne bánthassanak senkit! Se téged, se a barátnődet! Különben sosem lesz jobb az életed! Eddig is azért volt ilyen szar, mert a valódi szemétkedő emberek helyett vagy másokat hibáztattál, vagy gyáva módon megfutamodtál!

2016. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mar neis haragudjal neked mijogod van aztmondani h biztos en voltam ember? Kapjal mar az agyadhoz..

Meg en vagyok a szar azert mert a lany leszarja ami korulotte tortent pff.. Es mivel jogilag nekem nincsen bele szolasom a birosagi ugybe mert ha anyira erdekel wlmondom neked van mar azis..

Nehogy mar en legyek a szar ember mikor vegig segitetem..!

Es igen magamal fogok foglalkozni nemis massal mert nem fogok tonkre menni a sok faszopo miatt akik elo itelkeznek ahelyet hogy kerdeznenek.. Enyit meg erol!

2016. júl. 31. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!