Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal, az...

Mit kezdjek magammal, az életemmel?

Figyelt kérdés
Egész életemben visszafogtak,bántottak a szüleim meg a legtöbb körülöttem élő ember.Az életemben nagyon kevés sikerélmény volt és most már ott tartok,hogy semmit sem akarok csinálni.Mindig azon gondolkodom hogy milyen jó lenne ezt meg ezt megtanulni,megcsinálni de képtelen vagyok belekezdeni bármibe is mert érzem hogy el fogok bukni és a legtöbb ember is azt gondolja rólam,hogy hülye vagyok mindenhez csak mert rossz tanuló vagyok. Mások nyelveket tanulnak vagy sportolnak vagy ha a egy szülei azzal állítanak be hogy nyaralni megyunk akkor a gyerek is örül de nekem már sehova nincs kedvem menni.Egész életemben negatív visszajelzéseket kaptam. Mit kezdjek magammal?hogyan tudnám ezt leküzdeni?
2016. aug. 1. 17:34
 1/3 anonim válasza:
100%

Jó kérdés.

Környezet váltásra lenne szükséged

2016. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mégis hogyan?
2016. aug. 9. 08:26
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Remélem, azóta helyre állt már az életed, de azért leírom, amit gondolok. :)

Először is, hány éves vagy?

Olyan elfoglaltságba kellene bele kezdened, ami tényleg leköt, amit örömmel csinálsz!

Te ismered igazán csak Önmagad, egyedül te tudod mit vagy képes megtenni,véghez vinni, mindehhez a Te akaratod kell!!

És hidd el, amit igazán, szívből akar az ember, azt bármi áron is, de képes megcsinálni!

Hobbid esetleg van, amit gyerekkorodban űztél?

Barátok? Nyitott vagy új kapcsolatok kialakítására?

Szórakozás terén mi a helyzet? Bulikra gondolok.


Azért bízom abban, hogy kérdésed kiírása óta már pozitívan állsz az Élethez.

Várnám válaszodat, ha nem tűnök tolakodónak persze!

Üdv.

D.

2016. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!