Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdvözletem! Noss ez a kérdés...

Sötét Kaszás kérdése:

Üdvözletem! Noss ez a kérdés azoknak szol akik közlekedtek tömegszállítással Románia és Szlovákia között! Tudtok-e segitteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy Romániában,Erdélyben azon belül Maros vásárhelyen élek (Tg.Mures) és a barátnőm pedig Szlovákiában,Érsekujvár-on. Noss el szeretnék jutni hozzá és ezért szeretném a segittségeteket kérni. Autó hiányában vagyok igy tömegközlekedésre szorulok. Szoval van-e oda vonat,vagy több átszállással sem baj megoldom csak oda kéne jutnom,szálláshelyet megoldottam de ha esetleg tudtok 12 euro alatt várom azokat is. Milyen modon juthatnék el oda,Románián belül honnan indulna és Szlovákián belül hol érkeznék valamint idő tartam (ha lehetséges) És egy ár érdekelne. A válaszaitokat előre is köszönöm szépenremélem megmentetek! :)

#utazás #tömegközlekedési utvonalak/lehetőségek
2016. aug. 4. 23:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!