Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon twenty one pilots-os pólót venni/renelni?

Figyelt kérdés
Húgomat szeretném meglepni ezzel a születésnapjára. Tudna valaki egy magyar oldalt, ahonnan lehetne rendelni, vagy egy boltot, ahol venni lehet?

2016. aug. 5. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy sokat segítek, de én már jópárszor rákerestem, és neten semmit nem találtam (külföldról rendelve meg naaaagyon drága)
2016. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én sose találtam egy boltot se, pedig nagyon szeretnék egy pólót :(
2016. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
www.hottopic.com
2016. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én saját kezűleg rajzoltam egyet. Szerintem olcsóbb + marad egy csomó festéked is még.

Ha van valaki akinek jó a kézügyessége (ismerős, jóbarát) vele is megcsináltathatod, de nem tudok segíteni venni:///

2016. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én vettem egy fekete pulcsit, és ilyen nyomtatós helyen rányomtattattam az albumborítókat. sajnos nem nagyon tudok magyar oldalakat, aliexpress-ről lehet rendelni, de elég béna a minőség, meg offical merch-et is rendelhetsz, az meg nagyon drága:DD good luck
2017. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!