Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Egyre több...

Mi történik velem? Egyre több ijesztő dolog történik, amit nem tudok megmagyarázni.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval mostanában, azaz egy hete annyi ijesztő dolog történt, hogy nem tudom hirtelen hova tenni.

Egyik nap majdnem éjfélig beszélgettem tesómmal az udvarunkon, (az egyik fánk alatt van egy lóca, oda ültünk) és láttam valamit, amit most nem tudok megmagyarázni. Beszélgettünk, egyszer csak felnéztem, az ágak között láttam valami nagyon fényeset, de persze messzebb volt, nem a fánál. És nem csillag volt, mert bazi nagynak tűnt, és érdekes volt a fénye is. Nem olyan mint egy csillagé... De mivel tesómmal annyira benne voltam egy témában, így nem érdekelt annyira. Aztán pár perc után megint felnéztem és még mindig ott volt. Előrébb hajoltam, tesóm hátább, és az a valami hirtelen elhúzott. Mintha észrevette volna, hogy nézem, vagy nem tudom, erre várhatott(?) és úgy elhúzott. Tesómnak mondtam, hogy nézze már mi az, (még mielőtt eltűnt az a valami), de annyira félt, én ettől mégjobban kirémültem, és gyorsan beszaladtunk a házba. UFO lehetett? Mert nem tudok másra gondolni.

Tegnap megint történt valami ennél is félelmetesebb. Már készültem alduni, de nem tudtam, így bevettem egy altatót. Olyan negyed óra elteltével már kezdtem érezni a hatását, de még nem feküdtem be az ágyba. Hirtelen úgy érzeztem, hogy kb. egy tucatnyi ember körém gyűlik, leül, majd elkezdnem beszélgetni. Esküszöm minden szavukat hallottam, mintha nekem is szóltam volna, de úgy le voltam sokkolva, hogy az az altató se hatott már annyira. Nénikém skizonak néz azóta. A többiek hisznek nekem, és tudom, hogy hallottam azokat az embereket, mert szinte halványan láttam őket magam előtt. Nem drogozok, nem iszok, semmi... Egyszerűen nem értem. Az altatótól lehetett? Nyugtassatok meg, hogy attól. Többet sem veszek be egyet se...

Kérlek benneteket, segítsetek megfejteni...megmagyarázni ezeket, mert annyira idegesít, ezen rágódok azóta.

Jaj és aki poénkodni akar, kérem ne itt tegye. Köszönöm.



2016. aug. 7. 14:09
 1/10 A kérdező kommentje:

20/L

(ez kimaradt)

2016. aug. 7. 14:11
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetett az altató hatása. Sok mellékhatása van a gyógyszereknek.
2016. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztem is az altató
2016. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok. És az a fényes valami? Bár tudnék képet küldeni, de még hasonlót se találtam neten...
2016. aug. 8. 09:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

1.

Nem tartom kizártnak hogy ufo volt én is hiszek bennük.


2.

Szerintem is a gyogyótól voltak a beszélgető emberek.

Ennek szerintem úgy tudnál legkönnyebben a végére járni ha még egyszer vennél be este elalvás előtt altatót és ha megint látod és hallod a beszélgető embereket vagy legalább is hasonlót akkor a gyógyszer hatása volt ha nem akkor nem biztos minden esetre a betegtájékoztatón meg olvasd el a lehetséges melleékhatások rovatot.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2016. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod.

Ja. És pár évvel ezelőtt nénikém ugyanott látott hasonlót a párjával, ahol én. Csak közelebb. Még a hideg is kiráz.

Jó ötlet, de nem merek bevenni egyet sem. Félek. :D

2016. aug. 11. 00:31
 7/10 anonim válasza:
100%
A fény ügyében annyit mondhatok: vagy túl fáradt voltál, vagy tényleg az volt!
2016. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Adachi Himeko válasza:
100%

Attól függ... Mekkora volt és milyen közel? Kb. Akkoranak látszott mint a Hold? Lehet, hogy a gyógyszer, próbáld meg szerintem. Nyugi. Ha megjelennek nem kell aggódni biztos a gyogyszer, ne vegyel be többet! Ha meg nem lesznek akkor meg lehet az idegességtol vagy valami. Majd írj mi volt és keresünk rá magyarázatot! ;)

Himeko

2016. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Adachi Himeko válasza:
(A Holdas reszig a fényre írtam, a többit az emberekre.)
2016. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek:

Szia.

Nem a Hold, annál kisebb volt, és nem fehéres színe volt.

Még mindig emlékszem rá, szinte magam előtt látom, a fák lomjain át, az a fura fény is.. nem olyan mint a csillagé, legjobban a szentjánosbogáréhoz tudnám hasonlítani, de nem pont ugyanolyan. Utána néztem, hogy mennyire is passzolna azzal,amit láttam, és a szentjánosbogaré másabb, sokkal. Szóval az is kilőve. Meg egy bogár nem lebegne csak egy helyen addig, míg az ember el nem kezdi bámulni, és aztán egy helyben lebegve hirtelen elhúzna.. Ilyen nincs. Szóval ezt azóta se tudtam megfejteni se magam, se más segítségével.

Az egyszer biztos, hogy 'nagy' élmény. Nem szép, inkább rémisztő, mert nem tudom mi volt az. Bárcsak nővérem is odanézett volna. Így ketten azért el tudtuk volna dönteni mi a fene volt az... Mindegy.

Hál'isten azóta semmi nem volt, aminek nagyon örülök.

Köszönöm, aki próbált segíteni megfejteni, és szánt egy kis időt erre, mert elgondolkodtató. És sokan láttak hasonlót, ahogy ez pár dokumentumfilmből kiderült..


A képzelgés pedig, mint kiderült az altató hatása volt. Köszönöm, ebben igazatok volt. :)

2016. nov. 19. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!