Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A (lány) vámpíroknak is van...

A (lány) vámpíroknak is van mensijük?

Figyelt kérdés

tudom hogy hülye kérdés, de kiváncsi vagyok hogy gondoljátok.

régebben egyszer megnéztem az alkonyatot, és utána elgondolkoztam, hogy amikor a csaj terhes lett, még ember volt. ez oké. de a gyerekének,aki félig vámpírként született, vajon lesz mensije? és azok, akik a "család" többi tagja, lányok/nők, nekik vajon van? hiszen vámpírok, és a vámpírok vért isznak/esznek. de nekik nincs vérük. vagy van?

tudom, hatalmas baromság, de ez nekem olyan fura :DD



2016. aug. 8. 11:04
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
(nyugi, nem hiszek a vámpírokban)
2016. aug. 8. 11:10
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
A félvér kiscsajnak valószínűleg lesz, hiszen félig ember, a többinek nincs, azt se értem, hogy tud felállni a férfi vámpíroknak.
2016. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igen, es pont ezek miatt az apró hibák miatt nem hihető a film.

Koszi hogy irtal, azt hittem csak nekem jut eszembe ilyesmi:D

2016. aug. 8. 11:53
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz, hogy a vámpírok szaporodni tudjanak kell, hogy legyen női ciklusuk, melynek egyik része a menstruáció. Ha nem tudnának szaporodni, nem is léteznének a vámpírok, nem?
2016. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
na pont ez az ami nekem fura. ha véreznek akkor hogy bírják a vért? mármint hogy ők ugye azon élnek.. meg hogy nekik elvileg alvadt vérük van/nincs vérük nem?
2016. aug. 8. 19:37
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Engem is foglalkoztat ez a kérdés! Hiszen a vámpírok halottak, nem dobog a szívük, csak a varázslat tartja őket lábon.

Én egy sorozatban régen azt láttam, hogy embereket megharapva lesznek új vámpírok, és csak így szaporodnak, nincsenek született vámpírok. Ahány sztori, annyi féle.

2016. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
7%
Hát persze hogy van a lányvámpíroknak mensije szerinted hogyan bírják ki embervér nélkül??!!
2016. aug. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
Az alkonyatban is harapással szaporodnak. És a női vámpíroknak nincs menzeszük. Vérük sincs.
2016. aug. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Ez most komooooooooly? Ne máááá!
2016. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Utolsó: veled mivan? Mentőket hívjam? :DD


Amúgy koszi a valaszokat. Latom megoszlanak a vélemények. Nem baj, orulok hogy több allaspontot is láthatok :)

2016. aug. 10. 06:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!