Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki felsorolná az összes...

Szolivíabitoka kérdése:

Valaki felsorolná az összes SZJG szereplőt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Olvasd el és írd le magadnak. Nincs olyan ember aki csak azért rágja át magán ezen, hogy kijegyezzen pár nevet
2016. aug. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Reni, cortez, Virág, Ricsi, kinga, Zsolti, Macu Dave, Arnold, Andris, Robi, Zsák, Gábor?, Kitti, Kata, Karcsi, Máday, Edina, Rami, Tami, a nagymellü10- es,. Ennyire emlékszem. Tudom, hogy Edinának van még egy csatlósa és, hogy még vannak tanárok, de fejböl nem ugrik be több. Még volt az a tank lány meg az a fiú aki egy ideig járt kittivel, majd szakítottak. Ja meg még csontváz Carlos.
2016. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg van, ne viccelj. Osztály, a-sok, Reniéknél nagyobbak, Reniéknél kisebbek, külsősök, a tanárok, igazgató, igazgatóhelyettes, szülők, francia ismerősök, csontváz, állatok, kispóni, kismajom, zsiri, csacsi stb, stb.
2016. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Ami még nem volt tarr zsófi,levi,viki,cortez nagyszülei,reni szülei és nagyszülei,A-s Krisztián, 9-es Gabi

Tanárokra már nem nagyon emlékszem..

2016. aug. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

-Az osztály:

Reni, Kinga, Virág, Jacques(Zsák), Gábor, Arnold, Cortez, Ricsi, Dave, Zsolti, Macu, Andris és Robi


-A-sok: Edina, Tami, Rami, Ivett, Krisztián


-Idősebbek: Dani a fotós, Eszter(?) a suliújság szerkesztője, Dorián, István alias "Sztív", a két sulirádiós, Levi, valami Ákos vagy Ádám amikor Kinga és Reni elmennek a plázában a palacsintázóba és Renivel beszélget


-Fiatalabbak: Karcsi(Potter:D), Kata, Flóra, Kitti, Bálint, a két 9.-es lány akik 12.-ben érkeznek(Kriszti és Berni ?), A lány aki átveszi Kinga helyét a suliújságnál(Olga?) Kitti csatlósai


-Tanárok: Haller, Boller, Vladár, Korponay, Szekeres, Barka, Mr. O'Realy, Monsieur Durand, Farkas, Gazdag, Gondos, Tölgyessy, Baranyai, Kardos és a csodálatos,utánozhatatlan: Máday Emília (Alias: Máday néni:D)


-Külsősök: Vass Angéla, Peti, Justine, Reni és Kinga ál barátaik, Momo Viki, Gomba, Olivér, Felmayer Eszter(Dave unokanővére) a pszihlógus akihez Cortez járt


-Végképp említésre is alig méltók olyan kevés szerepük van: Kinga versenyén lézengő 2 Szjg-s, Vass Angéla osztálytársai a versenyen, a többi Szjg-s akiket Kinga a versenyére parancsolt, a szórakozóhelyen a rézegek, Gomba haverjai, December 31.-én a petárdázók és szórakozók, Dorián barátai és az iskola udvaron lévő összes diák


-Szülők/nagyszülők/testvérek: Reni szülei, 4 nagyszülője, Virág szülei és mostohaanyja, Bencze Beni, Arnold anyja, Cortez szülei és a 2 nagyszülője, Dave apja(talán az anyja is benne volt, nem tudom), Jacques szülei, Zsolti apja, Kinga anyja, Gábor szülei(talán csak megemlítésre?), Macu apja egy telefonálás erejéig



Szerintem ennyi, de biztos van még néhány szereplő.


Csoki! :D

2016. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kifelejtettem a nagymellő 10.-est! :D
2016. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*nagymellű 10.-est
2016. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

És Tarr Zsófit, a kapafogú lány akit Dave-re sóznak

Csak kiírok mindenkit. :D

2016. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Eszter Dave unokanővére, nem SzJGs, jóval idősebb náluk :)
2016. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudom, de aki Kinga előtt a főszerkesztő volt neki nem Eszter volt a neve vagy valami hasonló?
2016. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!