Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a büntetés?

ForTun3 kérdése:

Mi lehet a büntetés?

Figyelt kérdés

Egy részeg srác belém kötött az este folyamán mert világítottam vakuval és azt hitte videózok.

Kikapta a telefont a kezemből, hallottam hogy reccsent be is tört a kijelző, ekkor adtam neki egy tenyeres pofont, így tudtam visszaszerezni a telefont. A srác nekemjött ököllel amint eszmélt mi történt mondta hogy szétver, földre vittem, majd el is sétáltam. Újra nekem jött földre vittem a pólómat leszaggatta rólam.

Majd elsétáltam úgy 20méterre és mire visszafordultam a bicajomat taposta odarohantam leterítettem a földre.

A rendőrök a helyszínen voltak, kb 10tanú van az egészre, ők pártoltak és igazat adtak de a rendőrség semmit nem csinált az ügyben csak nevettek azon, amit a fiú a szondaba fujt.


2016. aug. 11. 00:47
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz semmi gond :) bár szerintem már az elején adhattál volna neki egy akkora barackot, hogy a földön is maradjon amíg elmész onnan, főleg ha nem látta volna senki :)
2016. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!