Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ilyenkor?

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az egyik legjobb gimnáziumba járok budapesten, és most leszek 10es. Valahogy mégis rühellem. Ez volt minden vágyam, most viszont utálom, a szüleimnek pedig nem mondhatom el, mert rosszabb suliba nem akarok járni. A baj csak annyi, hogy nincsenek barátaim. Van egy ember az egész iskolában akivel úgy "barát" vagyok. Az iskolán kívüli barátaimmal meg alig találkozom, pedig ők nekem a világ. Emellett a jegyeim óriásit estek. A nyelvet amit tanulok is utálom. És most, hogy jön az iskola, már naponta vannak self harming gondolataim (a szerver kidobna, ha rendesen leírnám, remélem tudtok angolul) és nem tudom, hogy ez normális e, meg hogy mit kéne csináljak hogy abba maradjon, mert amennyire meg szeretném tenni, annyira vannak terveim a jövőre, és szeretnék élni.

2016. aug. 11. 10:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!