Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szomorú hogy egy csomó...

Nem szomorú hogy egy csomó fiatal úgy tölti a nyarát hogy egész nap gépezik?

Figyelt kérdés
Később megbánják.. csomó dolgot lehetne csinálni. pl ismerkedni is akár hogy ne unatkozzon otthon v bármi. Csak én gondolom így? mondjuk mki azt csinál amit akar:)

2016. aug. 11. 22:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én is egész nap gépezek
2016. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
mennyi idős vagy?
2016. aug. 11. 22:31
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom a kedves kérdező mennyi idős, én 18 éves vagyok, tehát én még nem egészen ahhoz a generációhoz tartozok, aki már beleszületett az ilyen kütyük világába, de azért már 10 éves koromban simán volt net meg számítógép, pár évre rá meg okosteló is.

Én úgy gondolom, hogy ez a mai társadalom hátulütője és szerintem ez valamennyire a szülő hibája, akármennyire is nem tetszik ezt kimondani sokszor. Nem csak Magyarországon ilyenek a fiatalok, hanem mindenütt, az egész világban. Azt szokták mondani, változik a világ...


Szerintem sem jó az, ha a fiatalok naphosszat gép előtt töltenek, bár ki kell emelni, hogy szerencsére ez többnyire csak a kamaszkort érinti, korábban én is inkább a virtuális világba menekültem, de szerencsére már kinőttem belőle és jó eséllyel a mai kamaszok is ki fognak belőle gyógyulni, mert rájönnek majd, amikor keresőképesek lesznek, hogy azt a kis szabadidőt sokkal értékesebben is el lehet tölteni, mint a facebook vagy bármilyen videojáték...

Egyébként meg kamaszkorban jobban szeretünk neten keresztül beszélgetni (ismerőssel), mert személyesen nagyobb az esélye annak, hogy kínos szituba keveredjünk és ez a korosztály amúgy is mindig kínosan érzi magát ezért-azért.

Úgyhogy kár, hogy valaki tényleg ezzel tölti a nyarát, de az még koránt sem biztos, hogy ez a fiatal hibája, inkább a szölőé, hogy miért hagyja...

2016. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok, egyetertek mindenben:)
2016. aug. 13. 00:07
 5/25 anonim ***** válasza:
A hosszú választ nem olvastam el😁én is egésznap gépezek de ha lenne valaki akivel elmennék valahova csinálni valamit akkor nem gépeznék :DD 17F
2016. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Szerintem is az
2016. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
#6 vagyok de ha nincs kivel ismerkednijük akkor jó hogy gépeznek meg játszanak te is azt csinálnád ha nem tudnál sehová se menni/ismerkedni, nem?
2016. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
dede, ezert kell ismerkedni
2016. aug. 14. 14:41
 9/25 anonim válasza:
Egyet értek kérdező.. #5. Írjál! :D
2016. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
#9 Nem írok. Írj te ha beszélgetni akarsz. De csak akkor ha nem vagy kamu, mint a kérdező
2016. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!