Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mi van?

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Most akkor mi van? A One direction szétmegy örökre vagy vissza jönnek? Tudom rengeteg ilyen kérdés van, de nem hagy nyugodni ez a dolog. Sok mindent olvastam de mindig mást, ezért nem tudom mi van! Kérlek segítsetek ha bármit is tudtok róluk írjátok ide vagy privátba is lehet! Csak értelmes válaszokat várok! Aki nem szereti őket az maradjon csendben! Köszönöm!

2016. aug. 12. 00:51
1 2
 1/13 Sütikee03:') válasza:
Senki sem tud konkrétat. Ameddig nem nyilatkoznak (valószínűleg a szünet végéig nem fognak), addig senki nem tud semmit. Valószínűleg visszajönnek, meg is ígérték egy interjún. Ha tényleg érdekelne, akkor visszaolvasnál cikkeket róluk, pl. Starity-n december-január környéken nagyon sok cikket írtak róluk, ha érdekel, keresd meg.
2016. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már vége, de nem hivatalosan. Anno az ABBA 1982-ben is igy vált szét, sose jelentették be de azóta nem is léptek fel és semmit sem csináltak úgy mint ABBA. Ez csak egy példa volt.
2016. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

VISSZA.FOGNAK.TERNI.

Megigertek. Harry is megigerte. MINDENKI MEGIGERTE

2016. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Visszajönnek elméletileg és nagyon nagyon remélem mert ha nem öngyilkos leszek.De megígérték és több kis utalás is volt rá,úgyhogy bízunk benne. ♥
2016. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megígérték? És ti vagytok olyan naivak, hogy hisztek nekik? :D A rajongókból élnek, még szép, hogy hitegetnek titeket. Amíg elhiszitek, hogy szüneten vannak, addig tudnak profitálni. Ha ti nem lennétek, az 1D tagok nem lennének milliárdosok. Nőjetek már fel, a világot a pénz hajtja. Ha nem hisztek nekem (meg a többi idősebbnek), akkor ebből látszik, hogy ha az énekléshez az 1D tagok nem is értenek annyira, a tömeghipnózis briliánsan megy nekik.
2016. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
#5 -os TE AMUGY MIT KEPZELSZ? Nem a rajongokbol elnek. Ha akarnank akkor kiirnak hogy vege. Ugyanis mindenki eltud menni szolozni. Gondolkozz mielott beszelsz -.-
2016. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem a rajongókból élnek, akkor miből van pénzük, te gyengeelméjű? :D
2016. aug. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 Te jól vagy?Most komolyan...én bírom őket de mi az hogy nem a rajongókból élnek?Akkor miből?Elmennek hétvégente takarítani a tescoba vagy mi?😁😂Vagy úgy értetted hogy igazából a rajongók szüleiből élnek?
2016. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Talan naivak vagyunk, hogy hiszunk nekik, de en ugy gondolom, hogy a remeny hal meg utoljara, szoval amig nem szol minden arrol hogy feloszlottak, bizunk benne, hogy igazat mondtak

Bocsi a bena fogalmazaset

2016. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igazából úgy volt, hogy 2017-re visszatérnek, de ez nem valósul meg, mert Harrynek az év második felében turnéja lesz. Ezzel együtt Niallnek is tervben van a koncertezés. Én nagyon szeretem őket és úgy gondolom külön tényleg jobb dalokat adtak ki. Viszont szívesen elmennék a koncertjükre és látnám újra együtt őket. Én úgy gondolom, hogy nem térnek vissza, bár minden kérdésnél elmondják, hogy most ez a külön karrierjük érdekében van és később visszatérnek, de nem lesz így. Viszont Niall elmondta egy interjúban, hogy még most is tartják a kapcsolatot és Hamarosan Liam fiát (Bear Payn-t) is meglátogatja. Sőt! Az is szóba került, hogy Harry lesz a keresztapa. Hát... meglátjuk még mit alkotnak.14/l
2017. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!