Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Nyár utcai Benkő...

Milyen a Nyár utcai Benkő Istvá Református Iskola és Gimnázium?

Figyelt kérdés

A gimnáziumi rész érdekelne. Milyen? Jók a tanárok? Rosszak? Milyen volt a gólyatábor? Minden érdekel. Előre is köszönöm.

Aki meg csak butaságokat tud írni, inkább ne írjon.



2016. aug. 12. 13:32
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én most leszek vegzős ott. A tanárok, mint minden más iskolában változóak. Hogy példát mondjak, ha a választott második nyelved a német lesz akkor piszkosul jól megtanítják neked! Elég kemény és szigorú a Tanárnő, de csak hasznod lehet belőle.

Angol tanárból elég sok van... Hogy is mondjam, jót kell kifogni... :) De ha nyelvi előkészítős leszel akkor elég sokkal megismerkedsz majd :)

A gólyatáboron valószínűleg már túl vagy, uh arról nem is mondok semmit :)

Nem a legerősebb suli, szóval a tanulásba nem kell majd beleszakadni.

Illetve, ugye református suli így ezáltal hittan órak is vannak, első évben az igazgatónő tartja (ha nyelvi előkészitős vagy), igazából csak azt az egy évet kell kibírni utána más lesz! :) Ja igen, minden hétfőn hétkezdő áhitat van, személy szerint én nem nagyon élvezem és ahogy körül szoktam nézni elég sokan nyitott szemmel alszanak :D

2016. aug. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
xD csak a Lakosi tanárnő...meg Mariska szent beszédei...A német kemény, de jól megtanulsz, ha tartani tudod az iramot. Az angoltanárok közül inkább a férfiak tudnak jobban tanítani, ők tényleg szeretnék, hogy angolul tanulj. A gólyatábor, mint mindig, Galyatetőn szokott lenni. És igen, ahogy a fentebb lévő commentelő említette, nem kell (a nyelveken kívül) beleszakadni a tanulásba. És még valami: A fizikatanár ok nélkül egy szemét, a kémia pedig...hááát, hagyjuk. A z igazgató pedig szereti elsírni magát a legtöbb beszédén... (igen tudom, hogy későn írtam, de azért ki akartam fejteni a véleményem ;))
2017. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!