Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Acélbetétes bakancsot keresek....

Anna1400 kérdése:

Acélbetétes bakancsot keresek. Martens vagy más legyen? És honnan?

Figyelt kérdés

Légyszives segítsetek!

Martens acélbetétes bakancsot szeretnék venni! Ózd-Miskolc között járok sokat, így ez a környék lenne jó. (Neten nem akarok venni)

Ha valaki tudna esetleg tippet, vagy tanácsot adni, hogy milyen márka éri meg esetleg jobban/hol a legjobbak az árak,most szóljon vagy halgasson örökre!:D



2016. aug. 12. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Schütze jó márka csak drága.
2016. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Eszter76 ***** válasza:
Attól függ, mire kell. Ha melóra, akkor figyelj, hogy feltétlenül legyen acélbetét a talpában is! A párom a lábát köszönheti annak, hogy olyat választottunk. Nem volt sem márkás, sem drága (6000 Ft-ért vettük, piacon) - de ha nincs a bakancs... belegondolni sem merek. A talpában lévő betét "térítette el" azt a fémdarabot, ami így a bakancs szélét szúrta át (és nem a lábát) és a nadrágszárán jött ki.
2016. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Martenst jó szívvel ajánlom, nemrég vettem egy acélbetét nélkülit magamnak. Sajnos tudtommal csak Pesten lehet kapni. Ha nem kell tényleg veszélyes környezetbe, akkor jobb ha nincs betét benne, mert a steelem betétes és bizony elnehezedik benne a lábad nap végére. Ha koncertre is viszed, akkor a betétesben biztos jobb, bár én nem ugrálnék szét egy 40 ezres bakancsot :D
2016. aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából nincs olyan munkám ahová muszáj lenne vagy ilyesmi. Csak azért kérdeztem mert télre szeretnék egyet, ugyais azt mondták strapabíró és 4-5 évig bírja. Úgyhogy ezért kérdeztem:)
2016. aug. 13. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

A steelem 3 éves és eddig jól bírja, biztos nem lesz még pár évig gond vele. Annak a talpa jó recés a hóba is. A Martenstől tartok kicsit, annak inkább simább.

2016. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Martens legyen vagy Shellys Undercover Gladiator Redroster.
2016. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!