Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Be lehet festeni tornazsákot...

Be lehet festeni tornazsákot vmilyen textilfestékkel?

Figyelt kérdés
Egy rózsaszín műszálas vízálló tornazsákról van szó. Feketére vagy barnára szeretném befesteni, de azt se tudom hogy hogyan kezdjek hozzá... :/

2016. aug. 13. 16:48
 1/2 anonim válasza:
Úgy tudom a legtöbb textilfesték alkalmas műszálas anyag festésére. Viszont az is számít akarsz-e mintát is festeni és mivel, mert ebben az esetben ajánlom a textilfilcet illetve a kis dobozokban kapható "rendes anyagra való festéket ami érdemes a minta részletességétől függően megválasztott ecsettel elkészíteni. Viszont ha nagyobb felületet szeretnél javaslom a textilspray-t mivel ezzel pár perc alatt nagyobb felületet is le lehet festeni. (De ha ezek semmiképpen nem állnak rendelkezésedre, úgy hallottam esetleg sima akrilfestékkel is beválhat. én ezt még nem próbáltam, bár gyanítom hogy a tartóssága nem lenne a legjobb). A lényeg hogyha beszerezted a megfelelő eszközöket újságpappírral kidekorálod a felületet ahol festeni szeretnél a festékfoltok elkerülése érdekében. Utána értelemszerűen lefested a kiválasztott festékkel (ha egyéb előkészületet esetleg még igényelne a kiválasztott festék akkor az szerintem fel lesz rajta tüntetve). Utána várni kell a száradásig, utána esetleg még csinosíthatsz rajra. Sok sikert előre is!
2016. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj nagyon köszönöm!!! :)
2016. aug. 15. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!