Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az apám nem enged gépezni,...

Az apám nem enged gépezni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az ő gépe elromlott, és nem akart pénzt áldozni arra, hogy megcsináltassa. Nekem volt pénzem, és mivel sajnáltam őt, vettem egy laptopot neki. Úgy gondoltam, hogy majd ketten használjuk. Értitek. Erre oda sem enged, most it odaültem fél percig nem voltam ott, de elküldött. Miközben egésznap ott ült. Mindig ez van. 3 hónapja vettem, kb kétszer ültem ott, pedig mindennap akartam. Abból a pénzből mást is tudtam volna venni magamnak, de nem.... Most ez mi ? Mondjam meg neki, hogy ha én nem vettem volna, nem tudna gépezni és legyen már rám is tekintettel ? Ez nem pofátlanság ?
2016. aug. 14. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha neki vetted, akkor az övé.

Ő egyszerűen paraszt veled. Az ő generációja már csak ilyen.

2016. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen, utólag láttam, hogy rosszul fogalmaztam. Megbeszéltük, hogy ketten fogjuk használni. Nagyon sok dolgom lenne a gépen, mert tanulnom kell és ott szoktam jegyzetelni. 18 éves vagyok, ezek a legfontosabb évek az iskolában, mert 2 év és egyetemre megyek. El sem hiszem, hogy nem érti meg.....
2016. aug. 14. 21:14
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami meg a legidegesítőbb, az az hogy közben telefonon is csinálja azt, amit a gépen..... Mivel csak nőkkel beszél a neten...
2016. aug. 14. 21:19
 4/4 anonim válasza:

De te is ugyanúgy telefonozol, nem? :'D

Ha meg tanulásra kell, akkor mondd neki azt, hogy sulis dologhoz kell. Vagy gondolom van gêp a suliba is.... ott is tudsz majd dolgozni. Ha meg csak vminek utána kell nézni, ott a telefonod

2016. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!