Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm exe sokkal jobb,...

A barátnőm exe sokkal jobb, mint én miért félek attól hogy elhagy, és vissza megy hozzá?

Figyelt kérdés
Én bízok a barátnőmben, de az a tudat hogy a volt pasija jobb mint én bizonytalanságot ébreszt bennem.

2016. aug. 14. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ez a teljesen felesleges stresszeles, gyerekes 'jujdeizgulok' tenyleg meg is latszik rajtad, hidd el, el is fog hagyni. Meg is erdemled, ha ennyire ostoba vagy: MIATTAD hagyta ott. Erted, szerinte te vagy a jobb, nem az ex, tudod, azert hagyta el. Megvan? Fel is fogod? Oke, akkor most mehetsz is alukalni.
2016. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Őt is elhagyta valamiért, ami nem tetszett benne. Téged is el fog hagyni, de nem az előző, hanem a következő kedvéért. Ha ilyen görcsölős a hozzáállásod, nem is olyan soká...
2016. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!