Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megijedtem, valami tipp hogy...

Megijedtem, valami tipp hogy mi lehet a helyes válasz?

Figyelt kérdés

Júni 17-én volt az utolsó piros dolog első napja. Júli 20-án és 21-én pozití at teszteltem 27-én szintén. (Használtam egy kalkulátort ami a termékeny napokat mutatta és a 06. 02. Volt a legtutibb, így akkor be is próbáltuk) 29-én elmentem orvoshoz aki azt mondta 5-6 hetes lehetek,a(mi nekem soknak tűnik)8mm petezsák,embrio kezdeményezés nem látható. Elküldtek terhesgondozásra ahol azt mondták hogy cainálnak egy ultrahangot hogy látnie a picike szív verését, de nem látszott. (08. 05)

08. 15. Újabb uh ahol egy harmadik orvos közölte hogy nem lát életjelenséget azaz embriót sem... 23án vissza kell mennem és ha akkor sem akkor meg kell szakítani. Kérlek segítsetek. Vélemény?



2016. aug. 16. 13:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!