Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az igazolvány csináltatásál...

Az igazolvány csináltatásál miért fontos hogy milyen iskolát végeztem?

Figyelt kérdés
Felvettèk adatkènt hogy milyen közèpiskolát vègeztem.Magàn uton vègeztem el.Attól azt mondtam hogy elvègeztem Amikor kèrdeztêk az adatjaim az igazolvány kèszitèsnèl akkor eztis kèrdeztèk.
2016. aug. 16. 15:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Ès nem tudom baj-e hogy nincs vezetve adatkènt mivel magán úton vègeztem el.De ott rá mondtam hogy elvègeztem
2016. aug. 16. 15:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Attol hogy maganuton vegezted, meg kell lenni erettsegi bizonyitvanyodnak. Ha nincs, akkor nincs kozepfoku vegzettseged. Amugy milyen igazolvanyhoz kellett ez, mert a soraidbol ez nem annyira derul ki?
2016. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sima igazolvàny.Amivel azonositani tudom magam.:-)
2016. aug. 16. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Szemelyi igazolvanyrol van szo talan? Vagy honositott allampolgar vagy?
2016. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sima szemèlyi igazolvànyról van szó.Amugy meg a gèpbe elmèletileg úgy van vezetve hogy nincs meg a közèpiskolai vègzetsègem.Mert utólag magán úton vègeztem el ès azt nem vezettèk be sehovà.Így ha utànna akarnànak nèzni hogy igazat-e mondtam akkor nem talàlnànak róla adatot mivel úgyvan bevezetve hogy nincs közèpiskolám.Amit mrg magán uton tetten le arról nincs adat a szàmitógèpbenEz baj vagy nem lènyeges?
2016. aug. 16. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Azert az irasodbol elegge kitunik, hogy maganuton se vegeztel el sok mindent. Ertem en hogy maganuton vegezted, de maganuton vegezted? Es nem vegezted el? Maganuton sem? Nincs benne a gepben, hogy maganuton nem vegezted el? Vagy benne van, hogy elvegezted, mikozben nincs is? Es szerinted ki a jo nyavalyat erdekel egy szerencsetlen szemelyinel, hogy van-e 8 altalanosod, 4 elemid, akarmid? Ha allashoz szukseges, ugyis be kell mutatnod a bizonyitvany (ami nincs), a rendor biztosan nem fogja lekerdezni egy igazoltataskor, foleg mert nem is fer hozza ahhoz a nyilvantartashoz.
2016. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vègeztem el magán úton sem.Amugy meg rosszul èrtelmeztem mert szerb volt a nŏ ès azèrt jegyezte be úgy hogy elvêgeztem.
2016. aug. 17. 09:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen az igazolványnàl amugy sem kèrdezik meg meg felse tüntetik az iskolát az igazolványra hogy ki milyet vègzett.
2016. aug. 17. 09:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ooo... a fentiek alapjan meg csak nem is Magyarorszagon tortent ez az eset. Na most, szerinted, honnan a vervoros lopikulabol tudna BARKI, hogy egy meg nem nevezett orszagban milyen adatok szuksegesek az igazolvanyhoz, vagy hogy mit tartanak rolad nyilvan es mit nem???
2016. aug. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!