Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez hogy van?! Ez nem igazság

Ez hogy van?! Ez nem igazság

Figyelt kérdés
a matek tanárunk szeptembertől_decemberig nem jött és addig helyettesítette egy tanár akinél 5-ös voltam megjött a matektanárunk és lerontott 3-ra :P 7-es voltam és tudja h fontos lesz az évvégi és valahol a félévi is de lerontott 3-ra >:( nagyon nem ér... :( elb@ssz@ az életemet mert pikkel rám -.- szánalmas... :/

2016. aug. 16. 23:27
 1/3 anonim válasza:
18%
Ezzel nem lehet mit csinálni engem régen alsós koromban 4 évig bezárva tartott az osztály főnököm+ rontotta a jegyeimet! 5. Osztályban (felső osztály új o.fő) el híresztelte hogy egy f a s z vagyok és rám szállt az a tanár is! 7-ben lett egy új osztályfőnököm (HÁL ISTENNEK!!!!) és 7. Év végére lettek barátaim (addig egyetlen egy sem volt) abból 8. Év végére ki szűrődtek a faszok és marad 2 és majdnem lett csajom is (:D) várom a 9-et ki tudja mit rejt a jövő (új csajok és le endő haverok ) azt tervezem össze jövök egy csajjal már kiszemeltem! (Nem vagyok pattanásos gyík aki még a 2-se próbálta)
2016. aug. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*kezét-se
2016. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
És a helyettesítő tanár matekszakos volt? Mert 5-ről 3-ra rontani csak úgy lehet, ha nem az volt. Megjött a rendes tanár, elkezdett korrektül értékelni, és hirtelen kiderültek a hiányosságok. Nem pikkel rád amúgy.
2016. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!