Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miert razom a fejem ha zenet...

Miert razom a fejem ha zenet hallgatok jobbra-balra? Ha razom a fejem jobban erzem magam es jobban hallgatom a zenet ha nem razom nagyon rossz. Tobbi lent

Figyelt kérdés
Hat ez kiskoromba kezdodott ha vmi volt akkor elkezdtem sorolni a csaladom vagy a barataim allataim nevet hogy "h****lye zsuzsi h***lye apa stb h&*lye mindenki csak en nem :F nem tudom miert csinaltam ezt kiskoromba... De almomba is razom a fejem es a szuleim vagy a tesom szol ram es kinos.Dr hogyha zenet hallgatok es vki bejon vagy vkivel vagyok nemrazom a fejem de nem jo ugy hallgatni..Mit tegyek?

2016. aug. 17. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Káposzta .-.
2016. aug. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem igazan ertem, hogy a kiskori dolgok hogy kapcsolodnak a fejrazashoz, de legyen. Lehet tul sok a felgyulemlett energiad, amit a tested nem tud kellokeppen levezetni, es ezert razod a fejed almodban. Probalj meg elkezdeni futni, vagy barmilyen sportot, es majd meglatod, hogy valtozik a helyzet, vagy nem. Zenehallgatas kozben szerintem teljesen normalis, nekem is allandoan jar a fejem, ha egy kicsit erosebb utemu dalt hallgatok, ugyhogy emiatt ne aggodj.:)
2016. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de en zenenel nem ugy razom a fejel mint egy normalis ember.
2016. aug. 18. 01:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Fejem* mert mas ember pl rockos vagy csak bologat elore hatra de en nem azert razom.Hanem azert mert mashogy nemtudok zenet hallgatni.Valamim azt parancsolja hogy razzam a fejem.
2016. aug. 18. 01:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert elmebeteg vagy.
2016. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ebből latszik hogy ki vagy,meg mi vagy!
2016. aug. 20. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!