Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karburátorosba injektortisztító?

Karburátorosba injektortisztító?

Figyelt kérdés

Keverékkel működő robogó karbiját szedtem szét dugulás miatt és elég sok a lerakodás...mehet a benzinbe injektortisztító, vagy tudnátok konkrét terméket ajánlani, ami bevált a karburátor belső tisztításához?

Nem szívesen szedném szét még egyszer, ezért gondoltam benzinbe adagolható tisztító folyadékra.



2016. aug. 17. 10:05
 1/4 Johnny Bravo ***** válasza:

Ezt nost nem mondod komolyan,hogy szétszedted a karbit,láttad is hogy dzsuvás,de úgy hagytad,mert makd valami benzinhez adható csodaszerrel kitisztítod?!?

Ezek a szerek egyebkent semmit nem érnek!

2016. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ki kellett volna reszelnem a benzinlerakódást...?

Éppen azért kérdeztem azt amit kérdeztem, mert nem szeretném úgy hagyni. Ha nem működnek a benzinbe tölthető tisztító folyadékok az is ok, akkor szét kellene szednem újra. De a kérdés akkor is megmarad...mivel tisztítsam ki ha szét van szedve...?

2016. aug. 18. 08:43
 3/4 Johnny Bravo ***** válasza:
Vagy mechanikusan tavolitod el te valamivel,vagy elviszed uktrahangos tisztitasra!
2016. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. aug. 19. 11:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!