Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találok angol levelező...

Hol találok angol levelező társat?

Figyelt kérdés
Neten vagy bárhol jó. Akinek van, annak honnan van? A válaszokat nagyon köszönöm. :))

2016. aug. 17. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem instagrammon
2016. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lang-8.com- on sokan vannak, és magyarul akarnak tanulni, szóval nekem úgy vannak levelezőtársaim, hogy megírom a levelet magyarul és angolul, ő pedig válaszol magyarul és angolul. Én javítom az ő levelét, ő az enyémet :) Erre való az oldal is amúgy, lehet nyilvánosan és privát is csinálni.


Szóbeli beszélgetéshez szintén tök jó az italki.com. Nekem itt is olyan partnereim vannak, akik magyarul akarnak tanulni, így egy órát elfelezünk, fél órát angolul, felet magyarul beszélgetünk. Mindenki jól jár, mindenki anyanyelvi társalgást kapott és egy fillérbe sem került.


:))) Sok sikert!

2016. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :*
2016. aug. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!