Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv! Miről szól a Soy Luna?

Üdv! Miről szól a Soy Luna?

Figyelt kérdés
Hallottam már sok embertől, hogy lekopizták a Violettát meg ilyesmi, de van olyan is akitől azt hallottam hogy más mint a Violetta. Megnéztem egy bemutatót de nem derült ki semmi sok. Szeretnék olyan válaszokat kérni, ami részletesebben írja le hogy miről szól a tv műsör. Egyébként Violetta mellett állok, mivel fan vagyok! ^^

2016. aug. 18. 10:32
 1/2 anonim válasza:
Luna (Karol Sevilla) egy átlagos lány, aki Mexikóban él. Egyszerűen éli az életet, amíg meg nem ismerkedik Simónnal, (Michael Ronda) aki szerelmes a lányba, míg ő csak barátjaként tekint rá, azonban felbukkan Matteo (Ruggero Pasquarelli) aki szerelmes lesz Lunába, és ezzel Simón legfőbb vetélytársává válik. Közben a szülei közlik Lunával, hogy Buenos Airesbe költöznek. Itt változik meg Luna élete. A szülei beíratják a Blake South College-be, ahol megtalálja az igaz barátait és ellenségeit is. Ott van Matteo barátnője, Ámbar (Valentina Zenere), aki megtudja, hogy a barátja sokat van Lunával, ezért féltékeny lesz. Luna felfedezi a tehetségét az éneklés iránt, így elkezd délutánonként a Jam&Rollerbe járni, ahol egyszerre űzheti a két hobbiját, a görkorizást és az éneklést. Az Jam&Roller "Open Music" elnevezésű rendezvényén eredetileg Simónnal vesz részt, de később párja nem más lesz, mint Matteo. Időközben fény derül a Benson család titkára: Sharon (Lucila Gandolfo) édesapja, Roberto egy sok-sok évvel korábbi tragédia után örökbe adta másik gyermekének kislányát, Sol Bensont, akirők később kiderül, hogy egy, és ugyanaz a személy, mint Luna. Forras> Soy Luna Wikipedia
2016. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
2016. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!