Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok a "The World is Still...

Tudtok a "The World is Still Beautiful" című animéhez hasonlót?

Figyelt kérdés
Ma néztem meg életem első animéjét (ami fent is említve van). Nagyon tetszett az egész és ezért arra lennék kíváncsi, hogy van ehhez hasonló anime? Mit ajánlotok? A válaszokat előre is köszi😊

#anime #theworldisstillbeautiful
2016. aug. 18. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Akagami no Shirayukihime

Akatsuki no Yona


Illetve ezt a két oldalt ajánlanám:

MyAnimeList (angol nyelvű, könnyen használható animés-mangás-light noveles híroldal és adatbázis, megbízható hírekkel, melyeknek forrása vagy japán, vagy egy japán forrásokat használó animés híroldal, az AnimeNewsNetwork)

AnimeAddicts (magyar nyelvű, animés-mangás-light noveles-visual noveles és doramás adatbázissal rendelkező oldal, híreit biztos forrásból, többnyire a fentebb már említett ANN-ről fordítják, emellett fansub csapat is, és más csapatok/egyéni fordítók mangáit, light novel, visual novel és dorama fordításait/feliratait is megosztják. Az animék/mangák online is megtekinthetőek regisztráció után, ahogy le is tölthetőek)

2016. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Holnap megnézem őket.😊😍
2016. aug. 18. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Lovely complex - nagyon jó és vicces :D
2016. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ajánlást neked is, jöhetnek még😜😄😄
2016. aug. 19. 14:10
 5/8 A kérdező kommentje:

Akagami no Shirayukihime - Ezt megnéztem és tetszett, bár lehetne 3. évad is.

Akatsuki no Yona - Ezt sajnos nem találtam meg, pedig megnéztem volna.

Lovely complex - Ezt viszont nem töltötte be az oldal (fogalmam sincs, hogy miért), szóval helyette megnéztem újra a The world is Still Beautiful-t.


Kíváncsi voltam rájuk de csak azt az 1-et tudtam megnézni.😭 Jöhetnek még ajánlások.😁

2016. aug. 21. 09:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Akatsuki no Yona:

[link]

Regisztráció után "Projektek", onnan letölthető és online is megtekinthető

2016. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad, meg is néztem. Nagyon tetszett. 😊😊
2016. aug. 22. 21:18
 8/8 A kérdező kommentje:

Meg tudtam nézni végre a Lovely complexet. (Animeaddicts-on)

Nagyon tetszett és a vége is jó.😄😄

Köszi, jöhetnek még ajánlások.

2016. aug. 25. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!