Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérlek, leírnátok nekem...

Kérlek, leírnátok nekem mindent a gólyatáborokról, gólyaavatókról?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy most így 2016ban hogy megy ez a dolog mert én csak régebbi válaszokat olvasgattam. Nekem most lesz a napokban gólyatáborom és elméletileg hatalmas lesz a szivatás. Én nagyon tartok a számomra kínos megnyilvánulásoktól. És még annyi, hogy oké elmegyek de minden feladat "kötelező"?

2016. aug. 18. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne 15/L
2016. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gimis vagy egyetemi?
2016. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nemrég voltam gólyatáborban

Amúgy érdemes mindenkinek elmenni

Ahol én voltam mindenki azt híresztelgette hogy nagyon komolyak a szivatások pl : levágját a hajad és hasonlók

A feladatokat nem kötelező megcsinálni , mindjuk attól függ hogy milyen a feladat és hány emberes

Max ha kötelező és nem csinálod neg akkor egy kicsit ,,megszivatnak" mondjuk nem nevezhető nagyon szivatásnak. Nekem olyan volt hogyha valaki beszélt akkor amikor figyelni kellett volna akkor pl.össze ragasztószalagozták a 2kezét/2lábát vagy csak a szájára ragasztottak ragasztó szalagot. Vagy összefirkálták az arcát filctollaal , de ezeket mind kilehet bírni en is inkább csak röhögtem rajta

Nálunk az egész 9.-knek egybe volt a tábor és voltak ,,osztályépítő" versenyek és külön csapatépítő versenyek is hogy jobban megismerjük a másikat és összetartsunk

A gólyabálra és a gólössapra én is kíváncsi leszek 😊

2016. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!