Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérdésem anorexiásokhoz szól....

Kérdésem anorexiásokhoz szól. Ti sem tudtok éjszaka aludni, ha koplaltok?

Figyelt kérdés
Ha teljesen ki vagyok ürülve és koplalok,akkor nem tudok elaludni. Ti hogy oldjátok meg az elalvást így?

2016. aug. 21. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy EGYÉL VALAMIT mielőtt meghalsz.
2016. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ilyen nekem is volt, annyira éhes voltam, hogy nem bírtam elaludni, vagy pedig annyira fájt a gyomrom, hogy azért nem tudtam aludni.

ÉN megoldottam ezt úgy, így többet tornáztam, többet dolgoztam, így sokkal fáradtabb lettem.


Vagy pedig, Xanax vagy más nyugtató/altató.

2016. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
elalvás előtt torna,hogy elfáradj
2016. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoktam,de nincs erőm sokszor a fürdés is kinszenvedés,annyirra erőtlen vagyok. Fekszem az ágyban mint egy hulla. Nyugtatót sem segitenek
2016. aug. 23. 18:16
 5/5 Grapp válasza:
Erre van egy bomba jo modszer: Fogd magad es kerj orvosi segitseget... Tudom h nehez belegondolnod, de ebbe elobb vagy utobb belehalsz... Ha ezt felfogod, akkor onnantol kezdve sinen van a gyogyulas. Hidd el, nem eri meg az, hogy egesz nap erotlen legyel, ne mozdulj ki otthonrol. Amint ujra elkezdesz enni, mintha megnyilna elotted egy uj vilag:) Csak hinned kell magadban es eselyt adnia gyogyulasra.
2016. aug. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!