Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek már volt olyan hogy...

Veletek már volt olyan hogy álmodtatok valamit és ugyanaz megtörtént a való életben?

Figyelt kérdés
Velem folyton ez van, de nagyon furcsa, mert az álmaimra emlékszek max. Fél napig, és utána már nem is, de történik egy szitu, és akkor olyan dezsávű ( bocs, nemtom hogy írják) érzésem van, és eszembe jut, hogy én ezt tudtam már, és be is ugrik a kép, hogy hogy álmodtam, és a valósákban ugyanaz történik ( néha egy egy szó más) és ilyen veletek is volt már? És ha néhány álmom valóra vált, akkor lehetséges hogy a többi is? ( mer az király lenne) és ugye ez nem fura?

2016. aug. 21. 22:56
 1/6 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez van.Megálmodom,másnap ugyan az megtörténik.
2016. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, elő szokott fordulni egy párszor.
2016. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, nem vagyok egyedül:)
2016. aug. 21. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
nem
2016. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Velem gyakran előfordul.
2016. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálam az creepi hogy néha halkatok pokemon főcím dalt és ismerődek a pokémonok de naygon pedig sose néztem pokemont
2016. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!