Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is ciki hogy 17...

Szerintetek is ciki hogy 17 évesen is a Kukori és Kotkoda című rajzfilmet rendszeresen nézem és nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
Kisebb koromban láttam először és nagyon megtetszett. 17/F

2016. aug. 22. 18:46
 1/6 anonim válasza:
95%
Szerintem nem. A rajzfilmeket kimondottan nem csak kisgyerekek nézhetik.
2016. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Én például a Pompom meséit szeretem, meg a Jamie és a csodalámpát. Negyven elmúltam - és kúrvára nem érdekel, ciki-e vagy sem.
2016. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki.

Gondold csak végig, hány felnőtt ember foglalkozott vele milyen hosszú időn át, míg elkészült, közben nyilván ők is szerették, nem kínjukban dolgoztak rajta, és milyen sok ember tanulmányozza azóta is, mert ők is rajzfilmesek, szinkronszínészek, stb. akarnak lenni, és őket se kényszeríti erre senki: nyilván ők is szeretik. A nézők között is van egy csomó, aki nyilván nem csak gyerekként szerette, hanem most is, amikor már a gyerekeinek, az unokáinak mutogatja, és együtt nézi velük. Nagyon jó kis rajzfilm az (is, meg még egy csomó másik is) felnőtteknek is.

Van az ember életében egy időszak, amikor "dedósnak" találja azokat a dolgokat, amiket kisgyerek korában szeretett, de aztán felnő (úgy 17 éves kora körül :) ), és rájön, hogy amik igazán értékesek voltak a gyerekkorában, azokat kár sutba vágni csak azért, mert egy ideig a "dedós" kategóriába sorolta őket.

2016. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2*Sü ***** válasza:
Ciki az, amit te annak tartasz, amit nem mersz felvállalni mások előtt. Ha Kantot olvasnál, és úgy éreznéd, hogy ezért szégyenkezned kellene, akkor az neked ciki lesz, bármilyen érett és nemes dologról is van szó. Ha neked 50 évesen nem jelent gondot megnézni egy mesét, akkor neked nem lesz az. Hogy más mit gondol, az meg nem a te, hanem az ő problémája. Persze érdemes mások !érveit! figyelmesen meghallgatni, de mások !véleményére! nem érdemes adni. (Érdemes ízlelgetni a két kiemelt szó közötti különbséget.)
2016. aug. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem az egyik leghumorosabb és jópofább magyar rajzfilmsorozat. A Bálint Ágnes által írt mesék meg amúgy is mind jók.
2016. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és teljesen igazatok van.Rájöttem, hogy egyáltalán nem szégyen ez, de viszont az hogy a többi 17-18 éves és már a legtöbb 14-15 éves is arról beszél, hogy a buliban részegen mennyi cigit szívtak el sokkal inkább az.
2016. aug. 25. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!