Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ciki, ha egy férfi sírógörcsöt...

Ciki, ha egy férfi sírógörcsöt kap?

Figyelt kérdés
Persze nem valami hülyeség miatt, hanem valami komoly dolog miatt. Sajnos sokan azt gondolják, hogy Nekik nem szabad sírni.... A törvény melyik paragrafusában van szó arról, hogy tilos? XD A kérdés azért merült fel bennem, mert ma egy (férfi) rokonom járt így. Sajnos megvolt az oka rá....:( Én nem ítélem el a férfikönnyeket, de kíváncsi vagyok, hogy Ti mit gondoltok. Csak normális válaszokat szeretnék, ne oltsatok, köszi:)
2010. ápr. 20. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ mitől. Ha párkapcsolat miatt kap sírógörcsöt akkor szánalmas. Ha valaki halála, betegsége miatt, akkor természetes.
2010. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

párkapcsolat miatt sem feltétlen szánalmas,bántott már meg ugy párom,hogy ő sirta el magát helyettem,későn jött rá mit veszithet...


nemkell 2 naponta sirvafakadni,de időnként férfinak se árt kisirnia magát...

22/N

2010. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetes emberi reakció.Emberit írtam, nem nőit.
2010. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sziaszotk. Köszönöm a válaszokat.

2. válaszadónak: Az én barátom is volt már úgy, hogy elsírta magát, amiért megbántott.

Egyébként nem párkapcsolat hozta ki belőle, hanem haláleset:(

2010. ápr. 20. 15:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen helyzetben teljesen elfogadható. Meg amúgy is ha ahhoz van kedve, hogy jól kisírja magát hát tegye. Nincs megtiltva. Szerintem nincs olyan ember, aki még soha életében nem sírt. Aki ezt mondja az tuti hazudik. :D

Amikor nagyon beteg voltam és úgy nézett ki nem gyógyulok meg (gondolom nem kell leírni mi lett volna a vége a dolognak), akkor apukámnál is eltört a mécses, ebben nincs semmi szégyellni való.

2010. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam egy olyan idézetet, hogy "Nem az az igazi férfi, aki soha nem sír, hanem az, aki ha kell, felvállalja könnyeit."... :)
2010. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Százszor jobb lenne nekünk férfiaknak, ha tudnánk, és mernénk sírni.
2010. ápr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Sziaszotk.

4. válaszadónak: Szerintem is teljesen elfogadható, ha ilyen helyzetben (meg amúgy is) egy férfi sír. Ők is csak emberek, érzésekkel! Egyetértek Veled is.


5. válaszadó: Örülök, hogy nem lett az a vége, amit ugye végül nem írtál le... de remélem, hogy már jól vagy! Megértem apukádat!


6. válaszoló: El is hiszem, hogy jobb lenne, ha tudnátok és mernétek is sírni. Sajnálom azokat a férfiakat, akikbe belenevelték, hogy nem szabad sírni, most meg emésztik magukat, ha baj van, mert nem mernek sírni.

2010. ápr. 20. 16:11
 9/15 A kérdező kommentje:
Jajj, elnézést... Az első válaszadónak szántam, amit a második válaszadóhoz írtam. Bocsi, de olyan szita agyam van:D Egyébként igaza van a 2. válaszadónak is, mert szerintem is az az erős, aki fel meri vállalni az érzéseit!
2010. ápr. 20. 16:12
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem ciki. sajnos azt nevelik beléjük pici koruktól fogva, hogy nekik nem szabad sírni, mindig keménynek kell lenni.

de miért ne szabadna? akkora baromság.

én kifejezetten az olyan férfiakat szeretem, akik, ha úgy hozza a helyzet, felvállalják a könnyeiket.

2010. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!