Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » BGE PSZFK közelében mik...

BGE PSZFK közelében mik találhatók?

Figyelt kérdés

(Buzogány utca)


Van-e bevásárlóközpont, étkezési lehetőség, stb.



Szóval milyen ez a környék? Mennyire nyüzsgő ez a környék?



2016. aug. 23. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz már egy hónapos kérdés, de azért leírom, hátha..😀

Szóval az egyetemistáktól teljes mértékig nyüzsgő környék, gondolom ez sejthető. Van a suli közvetlen közelében egy kajálda, a Rozmaring, oda kb csak BGE-sek járnak, illetve emellett van a híres-neves ZGY, azaz Zugló gyöngye. (Kocsma szerűség). Hidd el, ez nagyon király hely, sokszor izgalmasabb ott ülni és sörözni, mint pl egy stat2 gyakon vagy egy jó kis 2,5 órás PÜ1-en. 😀

Van egy nagy CBA príma, 1 percre a sulitól. Mellette trafik. A fogarasi Tesco is közel van, 80A-val vagy 130-as busszal 2 megálló (Pillangó utca). Árkád is kb 10 percre van, csak az a másik irányba. Igazából szerintem nagyon jó és központi helyen van. Ja és a buszmeg is közel van. 😉

2016. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi :)


A Rozmaringot sajnos még nem tapasztalhattam mert szombaton nincs nyitva és levelezősként sajnos általában akkor megyek, de a többit nagyrészt megismertem :)

2016. szept. 29. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!