Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem egy pólót, visszavon...

Rendeltem egy pólót, visszavontam a rendelést, de ma hívott a futár?

Figyelt kérdés
Megrendeltem a pólót,amit nem 1 órával utána vissza is vontam az ügyfélszolgálatnál levél formájában. Ma pedig hívott a futár,én azonban nem vagyok otthon,de tulajdonképpen nem is szívesen venném át.Mit lehet tenni?

2016. aug. 24. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha leadsz egy rendelést, akkor elfogadod a szerződést, miszerint nem vonhatod vissza. Legalábbis ahol én szoktam vásárolni, így van. Ahol te vetted visszavonható volt, minden kötelezettség nélkül?
2016. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2016. aug. 24. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

14 napig elállhatsz a rendeléstől magyarázkodás nélkül.


Ha a rendelés után 1 órával már írtad is nekik a levelet, és ők mégis kiküldték, akkor ők követtek el hibát.


Őrizd meg a levelet, bár kétlem, hogy pereskedés lenne az ügyből, de az elállás írásos formája és a dátum téged igazol.

2016. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Törvényileg szabályozva van, hogy a megrendelt árút x napon belül köteles visszavenni az eladó. Részletes infót szerintem a fogyasztóvédelemnél találsz.

Egyébként meg nem veszed át, a futár visszaküldi a feladónak, oszt jónapot. :)

2016. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!