Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem nő a mellem? Többi lent

Miért nem nő a mellem? Többi lent

Figyelt kérdés

2 napja ilyen barnás foltok vannak a bugyimon. Viszont még a mellem nem nagyon nő :/

De már szőrös is vagyok... És nem értem hogy ha hamarosan megjön, miért nem nő a mellem??

14/L



2016. aug. 27. 05:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól hogy csokis , vonalkódos a bugyid nem fog nőni.
2016. aug. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hanem? Akkor fog elkezdeni nőni, amikor megjön? :D
2016. aug. 27. 06:48
 3/16 lumia 532 ***** válasza:
50%
még nagyon fiatal vagy sztem 1-2 éven belul tuti megno, aztan majd johet a kerdes hogyan szokjam meg a hatalmas melleimet?
2016. aug. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Azzal a barna anyaggal kenegetni kell a melledet, és növésnek indul.
2016. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
67%
24 éves koráig fog a tested alakulni, nyugalom. Ennyi.
2016. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Mindenkinél máshogy van. Nekem már 10 éves koromban kezdett nőni a mellem. Ne aggódj 1 éven belül növekedni fog.:)
2016. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

És amúgy tegnap kezdett el folyni ez a barna valami... Mikor fog megjönni a menzeszem?

2016. aug. 27. 18:12
 8/16 anonim válasza:

Akármikor, emiatt ne parázz ... nekem 14 évesen jött meg...

örök folyamatot írok le most

-Várja, hogy végre megjőjjön

- Siránkozik, hogy miért fáj és nem várja

- Már imádkozik, hogy megjőjjön és fájjon

...

2016. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Nyolcas vagyok , és folytatnám, csak véletlen ráfeküdtem az enterre, szóval

Ne érezd azt, hogy valami bajod van, mert nincsen semmi bajod , meg fog jönni . De ha nagyon parázol keress fel egy nőgyógyászt , előtte a háziorvossal fogsz dumálni és ő majd be fog utalni ... stb stb :)

De emiatt kár aggódni, főleg ha nem vagy nemileg aktív :) Későn érő tipus vagy, és nagyon helyes, hogy a hüvelyváladékod nézed ( én speciel nem tudom menses előtt milyennek kell lennie ) de azt tudom, hogy konkrét vérzés előtt a szervezet tisztul , de lehet nem fog mejönni, csak készül a szervezeted erre .... :)A menses elég bonyi egy téma :)

2016. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

értem köszi a választ :)

sajna későn érő típus vagyok, de várom hogy megjöjjö, rossz ez a barna folyás... :/

2016. aug. 27. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!