Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurcsább dolog...

Mi volt a legfurcsább dolog veled egész életedben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Te meg a kérdésed.
2010. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan mondom, nem jut eszembe semmi furcsa dolog... Vagy jó, vagy rossz... de milyen az a furcsa?
2011. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor először basztam rá a kolbászra!
2011. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Történtek már velem furcsa dolgok, de azok leírhatatlanok és megmagyarázhatatlanok, így sajnos nem is tudok nagyon érdemben választ adni neked.

De pl. furcsa az, hogy ez a kérdés még 3 év eltelte után is érdekel téged. :)

2013. ápr. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tegnap kinéztem az ablakon, egy pillanatra benéztem a szobába, hogy megnézzem, mit csinál a tesóm, visszanézek az ablakra, az ember már nincs ott... pedig a tér közepén állt, nulla fedőhellyel, ahová egy mp. alatt el lehet bújni... utána a tesómmal bámultunk ki az ablakon, mondtam neki, hogy a holdat mindjárt eltakarják a felhők, mindketten felnéztünk az égre, aztán vissza a térre, és ott volt egy csuklyás nő, aki egy kutyát "sétáltatott". Mellesleg a nő nagyon merev volt és a földet pásztázta...


DŐ END

2013. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok
2016. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 csatrad ***** válasza:

a teren levo figura lehet csak a vak foltodban allt.

nekem a legfurcsabb mikor este haverokkal az erkelyen alltunk es lattam egy kulonosen fenyes csillagot, aztan elkezdett megnolni es kiszelesedni, majd eltunt mintha ott ye lett volna. Raneztem a haverra o meg ram es latszott az arcunkon, hogy ugyanazt lattuk.


so evre ra miderult, hogy egy szupernova robbanast lattunk

2018. okt. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!