Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan magyar szövegfelolva...

Van olyan magyar szövegfelolvasó program aminek a felolvasó hangját lelehet cserélni az enyémre?

Figyelt kérdés
beilleszteni egy mp3 fájlt és annak a hangján olvasná fel a szöveget

2016. szept. 1. 11:47
 1/2 anonim válasza:
De ez nem annyira egyszerű dolog. Minden egyes betűt megfelelő hangsúllyal kell bemondanod a programba , és ő csak az adott szavak betűinek , mint pl :"alma , a-l-m-a" , és ezt átküldi hangfájlba , amit te mondtál az a - l - m - a betűnek. Majd ezt egy folyamatidéző(streamer) segítségével összerakja. Én ilyen programot már készítettem , előnyöm hogy szoftverfejlesztő vagyok. Ez az applikáció telefonon érhető el , vagyis csak elérhető (volt) , mert jogsértés miatt törölve lett. A menü háttérzenéje védett joggal rendelkezett. Szó mi szó , létezik ilyen , és nem is nehéz akár készíteni egy ehhez hasonló programot. De nagyon érdekes szokott lenni a végeredmény , ugyanis amikor felolvastatsz vele egy szöveget , különböző hangsúllyal mondja el , és valóban vicces , olyan mint ha be lennél tépve. Természetesen ha jó érzéked van a tolmácsoláshoz , teljesen jó lesz felolvastatás.
2016. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,igen írni is akartam hogy a hangsúlyal biztos gond lessz, olyan kellene amit írtál
2016. szept. 1. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!