Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki kedveli a Perzsa Harcost...

Ki kedveli a Perzsa Harcost youtubeon? :D

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
nem egy tálentum, sőt az ellentéte inkább.
2016. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak a hozzá hasonló rosszindulatú emberek kedvelik.Nem lenne vele baj,hisz a hangja még egész kellemes is lenne de az hogy mindenkit végig fikáz a YouTubeon, 1-2 ember kivételével szánalmas.Valakinek már jól agyon kéne vernie őt emiatt hogy megtanuljon kussolni.Amúgy ha normális tartalmakat tenne közzé...de ő szól le másokat hogy milyen szar videókat csinál holott ő meg mit csinál?!Paródiákat 10 éves módjára.Komolyan ha értelmes témákról beszélne nézném.De nagyon nincs kedvem úgy látni a dolgokat ahogy ő szóval inkabb passzolom.A válasz:Én így nem kedvelem
2016. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kolby92 válasza:
100%
Én kedvelem szerintem jó videós.
2016. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt te fikázásnak veszed, rossz híreim vannak az értelmi szintedet illetően... Azért van különbség a fikázás és a véleménynyilvánítás között, de nyilván kell egy bizonyos képesség ahhoz, hogy ezt az ember megértse... Nem tudom, melyik kedvenc videósodat ,,fikázta le", ami miatt meg kell rá sértődnöd, de az ilyen embereknek nem is kell őt néznie. Jól megvan ő nélkülük is...
2016. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!