Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefordíttatni?

Hogyan lehet lefordíttatni?

Figyelt kérdés

Van egy könyv, amit el szeretnék olvasni, de nagy eséllyel nem fog kijönni magyarul. lehet kérni, hogy valaki fordítsa le és adják ki magyarul is? Vagy ez hogy működik?

Amúgy ha lényeges, akkor Shana Mangatal Michael and Me c. könyve lenne az.



2016. szept. 3. 07:36
1 2 3
 1/24 raul1234968 válasza:
erre vannak programok is
2016. szept. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem n szeretném lefordítani, hanem kérvényezni szeretném, ha lehet ilyet.
2016. szept. 3. 07:52
 3/24 anonim ***** válasza:

énis kíváncsi vagyok mi van benne

de meg van Online?


Google fordítóval ki lehet bogozni

úgy nagyjából mi áll benne



amugy te elhiszed?

2016. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Mármint ami a könyvben van leírva? Igen, elhiszem.


A hülye média most azt terjeszti, hogy Shana olyat írt h MJ tényleg pedofil volt, de ez hülyeség,

1. nem volt az,

2. Shana nem írt bele ilyet


Amúgy elhiszem h volt viszonyuk.

2016. szept. 4. 19:11
 5/24 anonim válasza:
Uuu ez miről szól? Valaki elmondaná a sztorit? Lemadtam valamiről? Nagyon érdekelnek az MJ-ről szóló hírek. Igaz, a legtöbben csak felidegesítem magam, mert én nagy rajongója vagyok és hiszek az ártatlanságában. De ez most valami új? Légyszi írjátok le :) köszii
2016. szept. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

arról van szó hogy ez a csaj járt Michael Jacksonnal Shana mangatal a neve

na szóval ö és Mj lefeküdtek egy mással és ez a nő a Ghost forgatásán is ott volt


sőt ami egy kicsit perverz Michael 😃 vezette be az orális szex rejtelmeibe Michael vette el a szüzességét a csaj úgy 21 években volt

2016. szept. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

utolsó vok



Los Angeles – „Az egész aurája pezsgett a szexualitástól” – állítja a pop királyáról egykori szeretője, aki most könyvben emlékezik arra a pár hónapra, amelyet Michael Jackson ágyasaként élt meg.



Shana Mangatal színésznő állítása szerint 1992-ben ismerte meg Jackót, és a kettejük közötti vonzalom az első pillanattól nyilvánvaló volt. Az énekes menedzsere vette fel mint asszisztenst, de amikor kiderült, hogy színészi tapasztalata van, kisebb szerepet kapott Jacko Ghost című rövidfilmjében. A románc a forgatáson kezdődött.


– Besurrantunk a lakókocsijába, és hosszan csókolóztunk – emlékezik a könyvben Shana, aki akkor még szűz volt, így teljesen lenyűgözte Jacko erős szexuális kisugárzása és „szakértelme”. A színésznő szerint az énekes rendkívül figyelmes, kitartó és szakavatott szerető volt, a férfi vezette be a tapasztalatlan lányt az orális szex rejtelmeibe is.

2016. szept. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

megint utolsó vok

és amit a média adott hozzá



Shana és Jacko az asszony állítása szerint a következő hónapokban több éjszakát is együtt töltött, bár akkoriban az énekes Lisa-Marie Presley férje volt. Shana a könyvében nem csak a jó oldaláról mutatja be a 2009-ben elhunyt szupersztár szexualitását. A színésznő szerint Jacko gyakran panaszkodott arra, hogy nem tudja kordában tartani a vágyait.


– Egy reggel bevallotta nekem, minden aktus után bűntudata van, és imádkozik Istenhez, hogy vegye el tőle szexuális energiáit – írja Mangatal, aki szerint Michael a gyerekek iránt érzett, már akkor ébredező, szexuális vonzalma ­miatt érezte elátkozva magát.



Shana Mangatal könyvet írt a pop királyával folytatott, eltitkolt románcáról/Fotó:Instagram



Bűnös vonzalom


Michael Jackson különös, sokszor pedofilia­ként értelmezett vonzalma a serdületlen gyerekek iránt számos botrány okozója volt karrierje során. Bár egyértelműen sosem tudták rábizonyítani, hogy szexuálisan molesztálta „kis barátait”, több, a házában huzamosabb ideig vendégeskedő fiatal fiú szülei tettek feljelentést ellene. Jacko két esetben lefizette áldozatait és azok családját, a harmadik esetben azonban bíróság elé került az ügy. Igaz, elmarasztaló ítélet nem született.



SHANA mangatal a Facebook profiján el mondta Hogy a média ki forgatta a szavait nagyon ideges volt

hát ilyen a média

2016. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

5-os vagyok

De akkor ez tenyleg igaz? Marmint, hogy volt koztuk ilyen kapcsolat? Nem csak egy ujabb pletyka? Vagy lefizetes?

De higy irhatja le ezeket ha igaz? Ez szerintem nagyon intim es szemelyes. Szegeny Mike ha meg elne akkor mennyire zavarba ejeten. Es a gyerekei? Milyen kellemetlen mar nekik... Ez olyan disznosag. 7 eve meghalt szegeny es meg mmindig belole akarnak penzt csinalni... Ebben a vilagban mar a halal sem megoldas a nyugalomra..szegyen, gyalazat..

Menjenek inkabb kapalni...

2016. szept. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Shana dolog biztos igaz, de amit írt, az nem, ő is megmondta. :)
2016. szept. 6. 20:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!