Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Testképzavar? Vagy micsoda?

Testképzavar? Vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Dagadtak látom magam, de mndenki megerősíti, hogy vékony vagyok. 165 centi vagyok, és 48 kiló, és több kalkulátoron is láttam, hogy azt írják "alultáplált" vagyok. De én tudom hogy dagadt vagyok. Nem eszek édességet, kevesebbeteszem, mint szoktam, hogy fogyjak. Komolyabb fogyókúrát nem kezdek, mert tudom, hogy az én koromban (tinédzser) nem tesz jót a szervezetnek.

Dagadtnk érzem magam, dagadtnak látom magam, de engem senki sem lát dagadtnak, és szentül állítják, hogy nagyon vékony vagyok.

Testképzavarom van?



2016. szept. 3. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Klasszikus anorexia.
2016. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen
2016. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Agybaj.
2016. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, fordulj orvoshoz.
2016. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon nem dagadt. Még 60 kilósan se lennél dagadt.
2016. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kicsit sok, enyhén ducika lehetsz, de még nem vészes, ezért ne fogyókúrázz! Az ismeroseid úgysem mondanák a szemedbe, h kovér vagy, még ha hetven kg lennél se. Am hogy lennél már alultáplált, nézz tukorbe!!!
2016. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!