Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dragonball rajongók, szerintet...

Dragonball rajongók, szerintetek ki a legerősebb Dragonball szereplő?

Figyelt kérdés
Sok erős van, de pl. kiemelkedik SSG4 Goku, Golden Frieza, Perfect Cell, Majin Buu, de úgy hallottam, hogy Beerus Sama mindet legyőzné, vagyis a legerősebb Gokut fél kézzel megverte, de állítólag Whis a szolgája még nála is erősebb!

2016. szept. 4. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lord Beerus és Whis a legerősebbek, Lord Beerus a pusztítás Istene, aki azért pusztít el narendszereket, hogy azok halálából újak születhessenek, Whis pedig a szolgája aki azonban ha kell, meggátolja Beerust a túlkapásokban! Ellenük az összes Dragonball szereplő együttvéve kevés lenne!
2016. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyetértek!

de most a sorozatban van az a kicsi manó vagy nem is tudom mi az pontosan..

A mindenség istene.. talán ő lenne?! Bár szerintem Whis..

vagy talán Zamasu.

2016. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Dragonball szerzője mondta, hogyha egy skálán lehetne értékelni akkor Goku legerősebb változata 6, Beerus 10 és Whis 15 és hogy Vegita meg Goku soha nem lesz erősebb náluk, mert elérik erejük maximumát, szóval szerintem Beerus és Whis!


Golden Frieza még a kékhajú Vegitánál is gyengébb, mert egy harc után kimerül és nem tudja fenntartani azt az állapotot!

2016. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szerintem ha a GT Canon lenne SSJ4 Gogeta erősebb lenne, mint SSGSS(legalábbis sokkal erősebbnek tűnik, tehát látványosabban erősebb lesz Goklu és Vegita ha Gogetavá fuzionálnak, mint ha átmennének God-ba. Egy harcot azért megnéznék Beerus és Gogeta között
2016. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebben igazad van 4-es válaszoló, mert a fúziónál meghatványozódik az erejük, mondjuk megnézném mi lenne ha Whis és Beerus Sama is ha összeolvadna és lenne belőlük pl. Whirus Sama :) az még Gogetát is kisújjal lenyomná!


Van még egy másik érdekes lény, Golden Friezell, Fireza (Dermesztő) és Cell golden verziójának egyesülése, az mondjuk Gogetával tudna csinálni egy jó kis harcot :)

2016. szept. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem is Whis utána meg Beerus Sama, egyébként nekem Beerus a kedvenc Dragon Ball szereplőm, mert emlékeztet a macskámra :)
2016. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Omni-King a legerősebb, mind a 12 univerzumot meg tudja semmisíteni egy pillanat alatt és 6-ot már meg is semmisített, mert eredetileg 18 volt. Aztán jön a közvetlen szolgája, akiről azt mondta Whis, hogy ő az 5. legerősebb az összes univerzumban együttvéve. Black Goku már lehet, hogy erősebb mint Beerus, elvégre valószínűleg ő a pusztítás istene a jövőben.
2016. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zen-chan (ahogy goku mondja) vagy Zeno-sama (ugyan az, és omni-king). Ő a legerősebb, még beerus/bills is fél xD
2016. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!