Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Merjek bevállalni vagy ne?

Merjek bevállalni vagy ne?

Figyelt kérdés
Eddig Balatonon dolgoztam mint felszolgáló és adódott egy olyan lehetőség hogy Pestre kéne mennem egy étterembe egy hét próbaidőre ahol napi szinten kifizetnek és ha megfelelek akkor felvesznek és nagyobb lesz a fizetés is. Mivel nem pesti vagyok ezért a egy kis ideig míg nem gyűjtök össze annyi pénzt hogy valakivel ki tudják venni alberletet ilyen olcsó hotelban szállnék meg. Anyuek ellene vannak a dolognak. Merjek bele vágni? Ki tudja? Hátha sikerül. Nem?
2016. szept. 4. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképp neked kell eldöntened, nem névtelen vadidegeneknek az interneten. Ha az érdekel, ki hogy döntene, akkor én mindenképp megpróbálnám! Viszont, ez a te életed, a te jövőd, a te döntésed, minden rajtad múlik. Ez egy fordulópont lehet. De mit veszíthetsz?

Szerintem gyűjts pro-kontra érveket, és alaposan fontold meg a döntésed. :) Sok sikert!

2016. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Nincs veszteni valóm. És ha be jön Igen forduló pont lehet az életemben. Koszonom. :)
2016. szept. 4. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!