Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok akinek volt már begipsz...

Lányok akinek volt már begipszelve a keze Ti elmondtátok az ismerősöknek, rokonoknak találkozás előtt, vagy meghagytátok meglepetésnek, hogy meglássák?

Figyelt kérdés
Izgultatok amikor először mentetek ki a gipszben az utcára?
2016. szept. 5. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ingerszegény környezet?
2016. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2018. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor egyszer begipszelték a kezemet, 7 voltam és nem izgatott fel egyáltalán, hogy kit mit gondol majd. Mivel 97-ben történt, akkor nem volt fb ahova ilyeneket feltölthettek volba a szüleim. Mindenki találkozásnál tudta meg.
2018. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami inkább foglalkoztatott, hogy meg ne tudják a szüleim és nagyszüleim, hogy valójában hogy tört el a kezem; de gipszlevétel után lebuktam, mivel a faluban az egyik kislány, akinek elmeséltem, elárulta a nagymamámnak. :D
2018. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!