Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt hogy értik?

Szerintetek ezt hogy értik?

Figyelt kérdés
rendeltem pár ruhát online, de visszaszeretném küldeni, mert nem jók(meglepetés :/ ). amikor megirtam nekik hogy visszaszeretném küldeni, azt kérték küldjek képet. küldtem képet. erre ezt irták vissza: Can you give us some measurement photos to vertify this problem clearly with the size chart? nem igazán értem, hogy itt kmost mire is gondoltak... elöre is köszi annak aki tud segiteni :)

2016. szept. 5. 18:14
 1/8 striga ***** válasza:
100%
A ruha méretéről akarnak képet, gondolom a mérettel volt a bajod.
2016. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, de már küldtem nekik képet. és mégis hogy küldjek képet a ruha méretéröl??
2016. szept. 5. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Mérőszalagot melléje.
2016. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 striga ***** válasza:
Valahogy tudasd láthatóan a te méretedet és a ruhájét, hogy lássák tényleg nem jó.
2016. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kései Sirató ***** válasza:
Nem kell indokolni, hogy miért küldöd vissza, törvény van rá, hogy vissza kell adniuk a pénzt.
2016. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem iagzán értem miért kérnek ennyi képet, ha ugyis meg kellene engedniük, hogy visszaküldjem :/

köszi minden választ :D ment a zöld kéz

2016. szept. 6. 20:20
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:
Küldd vissza és ha nem küldik a pénzt, vagy más méretet, amit kérsz, jelentsd fel őket a fogyasztóvédelemnél. Először írd meg nekik, hogy ilyen szándékod van, ha nem fizetik vissza a pénzt.
2016. szept. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen, csak nekik kellene elküldeniük a cimet :/ de majd megoldom, az biztos hogy visszajuttatom hozzájuk :D
2016. szept. 7. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!