Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom be jelölni...

Miért nem tudom be jelölni facebook-on?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit be szeretnék jelölni ismerősnek de nem tudom mert azt irja hogy be telt a barát listája.Kb 2400 ismerőse van,de mikor meg nézem mindig egyre több ismerőse van nem hiszem hogy ő jelöli be őket.De akkor én miért nem tudom? nem hiszem hogy le tiltott volna mert nem volt köztünk semmi féle konfliktus vagy ilyesmi.Tudtok erre valami választ? Előre is köszi!

2016. szept. 5. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom a választ de lenne egy találat/ötletem,hogy ha már egyszer régebben bejelölted és megnyomta azt h "megjelölés kéretlenként"

akkor semmikép nem tudod őt bejelölni.. :)

2016. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már mikor elsőre be akartam jelölni már akkor is azt irta hogy tele van a barát listája :)
2016. szept. 5. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
LEírom miért. 2400 ismerőse van, az egy dolog, de ha bejelölték már 999-en ismerősnek, akkor több ismerősnek jelölést nem tud fogadni, automatikusan a jelölések a "követők"-höz megy neki, ismerősei meg azért lesz több, mert vagy onnan aki szimpatikus neki azokat visszaigazolgatja, vagy ő jelöl.
2016. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!