Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit csináltok ha...

Fiúk! Ti mit csináltok ha tetszik Nektek egy lány? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

2016. szept. 5. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Én iszonyat nagy idióta vagyok, alapvetően fiúkkal nagyon jól kijövök, és lányokkal is viszonylag jól, na de egy olyan lánnyal aki tetszik... nem merek a szemükbe nézni ha beszélnek hozzám, ezért folyton a homlokukat vagy a szemöldöküket vagy hasonlót nézek, ebből a fele úgy gondolja hogy hülye vagyok a másik fele meg hogy magasról teszek arra amiről épp beszélnek. Nem is merek megszólalni túlságosan, én alapvetően egy elég nagydumás ember vagyok aki szeret viccelődni, de ha egy olyan lánnyal beszélek aki tetszik akkor teljesen leblokkolok és alig tudok valami értelmeset mondani, pláne nem viccelni. Tehát a kérdésre válaszolva, mit csinálok ha tetszik egy lány? Szégyenbe hozom magam előtte.
2016. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én ugyan ilyen vagyok, csak általába én rá se nézek, hanem a mellettem ülő fiúgyerek pulcsiját bámulom. (Mert mi mindig Kb. 3-4 en szoktunk dumálni)
2016. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!